عکس| نیمار به بارسا برگشت!

  • کد خبر : 5921
  • 27 بهمن 1398 - 12:03
عکس| نیمار به بارسا برگشت!

به گزارش نیوز و به نقل از نشریه اسپورت کاتالونیا، یک گروه از هکر‌های اینترنتی موسوم به «OurMine» با هک کردن صفحه اختصاصی باشگاه بارسلونا در توئیتر اقدام به انتشار یک پیام جالب توجه در این صفحه کرده‌اند.
این هکر‌ها در پیام خود در صفحه توئیتر باشگاه بارسلونا نوشته‌اند: سلام، ما گروه OurMine هستیم. خب این دومین باری است که داریم وارد این صفحه می‌شویم. سطح امنیت آن بهتر شده، اما هنوز هم بی‌عیب‌و‌نقص نیست. امنیت حساب کاربری‌تان را ارتقا دهید و با ما تماس بگیرید تا خدمات امنیتی لازم را به شما ارائه کنیم.
با انتشار این پیام، مسئولان باشگاه بارسلونا بلافاصله در صدد حذف این پیام برآمدند، اما آن‌ها نه تنها موفق به انجام این کار نشدند، بلکه شاهد انتشار پیام‌هایی دیگر از هکر‌ها در صفحه اختصاصی‌شان در توئیتر بودند. یکی از این پیام‌ها دارای عکسی از نیمار با پیراهن بارسلونا بود که در آن نوشته شده بود: «توانستیم به تعدادی از پیام‌های خصوصی (میان اعضای باشگاه) دسترسی پیدا کنیم و به نظر می‌رسد که نیمار به بارسا بازخواهد گشت.» یکی دیگر از پیام‌هایی که توسط هکر‌ها منتشر شد، در مورد استعفای خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا بود.
عکس| نیمار به بارسا برگشت!
باشگاه بارسلونا اندکی پس از انتشار این پیام‌ها، اقدام به حذف آن‌ها کرد و در پیامی جدید نوشت: حساب‌های کاربری باشگاه بارسلونا در توئیتر هک شده‌اند و پیام‌هایی که در صفحه ما قرار گرفت، گزارش و حذف شدند.
گروه OurMine یک گروه از هکر‌های اینترنتی است که پیش از این هم به حساب‌های کاربری چندین تن از افراد و سازمان‌های معروف جهان نفود کرده بودند و این بار باشگاه بارسلونا هدف آن‌ها واقع شده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5921

ثبت نظر

-