حلالی: دوستان چرا اول فصل که پرسپولیس می‌باخت حرف از مهندسی نمی‌زدند؟

  • کد خبر : 58252
  • 14 اردیبهشت 1399 - 22:59
حلالی: دوستان چرا اول فصل که پرسپولیس می‌باخت حرف از مهندسی نمی‌زدند؟

به گزارش نیوز، اسماعیل حلالی جزو پیشکسوتانی است که همیشه رک حرف می‌زند. او معتقد است سپاهانی‌ها با حاضر نشدن مقابل پرسپولیس نه تنها به خودشان ضربه زدند بلکه به سایر تیم‌های مدعی هم ظلم کردند، چون همه آن تیم‌ها منتظر بودند پرسپولیس مقابل سپاهان امتیاز از دست بدهد و خودشان را به صدر نزدیک کنند. گفت‌وگوی ما با این پیشکسوت باشگاه پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.

از حکم کمیته استیناف شروع کنیم که برتری پرسپولیس مقابل سپاهان را تأیید کرد.
خب حق به حقدار رسید و باید همین اتفاق می‌افتاد. فکر می‌کنم هر کس ماجرا را می‌دانست حق را به پرسپولیس می‌داد و به نظرم سه هیچ شدن بازی اصلاً دور از ذهن نبود. نمی‌دانم به چه دلیل سپاهانی‌ها به زمین نیامدند ولی فکر می‌کنم با این کار هم به خودشان ضربه زدند و هم به سایر تیم‌های مدعی. چون تیم‌هایی مثل استقلال و تراکتور منتظر این بودند تا پرسپولیس در این دیدار امتیاز از دست بدهد و فاصله‌شان با صدر جدول کمتر شود.

با این نتیجه چقدر شانس قهرمانی پرسپولیس افزایش یافت؟
قطعاً خیلی. ١٠ امتیاز، اختلاف بسیار خوبی است و اگر اتفاقی رخ ندهد قطعاً پرسپولیس برای چهارمین فصل متوالی قهرمان لیگ خواهد شد. البته اگر پرسپولیسی‌ها مغرور نشوند و حریفان را دست‌کم نگیرند. چون در این مقطع غرور برای پرسپولیس از ویروس کرونا هم بدتر است. به طور کلی امتیاز گرفتن در این بازی‌های پایانی بسیار سخت خواهد بود حتی اگر تیم مقابل در انتهای جدول باشد.

خیلی‌ها مخالف برگزاری ادامه لیگ بدون معرفی قهرمان هستند ولی پرسپولیسی‌ها معتقدند در صورت عدم برگزاری بازی‌ها جام قهرمانی باید به آن‌ها برسد.
قطعاً سلامتی مردم از هر چیزی مهم‌تر است ولی من فکر می‌کنم بازی‌ها دوباره از سر گرفته می‌شود و پرسپولیس در زمین بازی و بدون هیچ حرف و حدیثی قهرمان خواهد شد. آن‌هایی هم که زورشان به پرسپولیس نمی‌رسد و خودشان توانایی قهرمان شدن ندارند دلشان می‌خواهد بازی‌ها همینجا به پایان برسد، چون در پایان فصل نمی‌توانند جوابگوی هوادارانشان باشند.

حتماً شنیدید این روز‌ها دوباره بحث مهندسی بازی‌های لیگ و پرسپولیسی بودن وزیر از سوی بعضی‌ها مطرح شده، نظر شما چیست؟
ببینید اصلاً چنین چیزی نیست. پرسپولیس اگر قهرمان می‌شود روی هنر خودش است و فوتبالی قهرمان می‌شود. بعضی از دوستان که خودشان نمی‌توانند جام بیاورند و از سوی هوادارانشان تحت فشار هستند می‌خواهند قهرمانی پرسپولیس را زیر سؤال ببرند ولی دست‌شان دیگر برای همه رو شده است. یادم می‌آید در ابتدای این فصل پرسپولیس از ۵ بازی اولش ٣ دیدار را به رقبای اصلی اش مثل تراکتور، سپاهان و شهرخودرو واگذار کرد و بعد از آن به نفت مسجد سلیمان هم باخت. چطور دوستان آن موقع حرف از مهندسی بازی‌ها نمی‌زدند و آیا در آن زمان وزیر پرسپولیسی نبود؟ به نظرم این حرف‌ها در فوتبال امروز دیگر ارزشی ندارد و بی‌معنی است. در ضمن خود این تیم‌ها که چنین حرف‌هایی می‌زنند چرا نتوانستند بازی‌هایشان را ببرند و جای پرسپولیس را در صدر بگیرند.

به نظر شما بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس تا اینجای کار چه کسی است؟
همه بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند و برای پرسپولیس مؤثر بودند ولی اگر بخواهم یک بازیکن را نام ببرم، انتخاب من مهدی ترابی است، چون در چند دیدار به تنهایی کمک کرد تا پرسپولیس ٣ امتیاز را بگیرد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=58252

ثبت نظر

-