اسکوچیچ حرف‌های منصوریان را فراموش نکرده است!

  • کد خبر : 5764
  • 27 بهمن 1398 - 7:19
اسکوچیچ حرف‌های منصوریان را فراموش نکرده است!

به گزارش نیوز، علیرضا منصوریان روز ۱۷ بهمن ماه مهمان شبکه ۳ سیما بود. او که به همراه رضا شاهرودی کارشناس تلویزیونی برنامه فوتبال برتر برای بازی دربی بود به شدت از انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انتقاد کرد. منصوریان گفت: این آقا (اسکوچیچ) باید خیلی خوشحال باشد که سرمربی تیم ملی ایران شده است. یعنی ما این‌قدر در داخل استعداد مربیگری نداریم که باید برویم سراغ این آقا؟ فدراسیون کاری کرد که ما باید با ذره‌بین به دنبال آقای کی‌روش بگردیم. بروید عملکرد ایشان را در تیم‌هایی که بوده‌اند بررسی کنید. در ملوان تیم را ششم کرد، در خونه به خونه نتوانست تیم را بالا بیاورد. یک ماه است مردم آبادان را سر کار گذاشته و یک روز می‌گوید قلبم درد می‌کند و یک روز می‌گوید فلان جایم درد می‌کند. بروید ببینید چه سیستم مافیایی قوی پشت این ماجراست که این مربی بدون کارنامه را آورده‌اند جانشین کی‌روش کرده‌اند. یعنی این‌قدر در کشورمان مربی نداریم که باید این آقا سرمربی تیم ملی شود. این انتخاب توهین بزرگی به فوتبال ایران بود. هرچند علی دایی (دیگر گزینه سرمربیگری تیم ملی) و محمود فکری هم جزو منتقدان انتخاب دراگان اسکوچیچ بودند و حتی این دومی عنوان کرد که مرد کروات باید یک چیزی هم دستی می‌داد سرمربی تیم ملی می‌شد اما…
شنیدیم سرمربی جدید تیم ملی بیشتر از علی دایی، سردار آزمون و حتی محمود فکری از علیرضا منصوریان دلخور شده است. دراگان اسکوچیچ در یک محفل خصوصی گفته است: «علیرضا منصوریان همیشه و هر جایی که با هم بازی داشتیم خیلی با من خوب و صمیمانه برخورد می‌کرد. او گزینه سرمربیگری تیم ملی هم نبود، اما چرا درباره من آن‌طور در تلویزیون و برنامه زنده صحبت کرد و…»
البته دراگان اسکوچیچ در مصاحبه با نیوز مدعی شد هیچ دلخوری یا ناراحتی از علی دایی، علیرضا منصوریان و سایر منتقدان ندارد، اما بعید به نظر می‌رسید این حرف از ته دل زده شده باشد!

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5764

ثبت نظر

-