راه اشتباهی که فدراسیون فوتبال به مربیان خارجی یاد داد

  • کد خبر : 5742
  • 27 بهمن 1398 - 6:17
راه اشتباهی که فدراسیون فوتبال به مربیان خارجی یاد داد
راه اشتباهی که فدراسیون فوتبال به مربیان خارجی یاد داد
به گزارش نیوز، به دور از بحث انتخاب اسکوچیچ برای تیم ملی، به نوع حضور این مربی در تیم ملی باید انتقاد کرد چرا که در این بین حق صنعت نفت تضییع شده است. اسکوچیچ از بازی با نفت مسجد سلیمان در اولین بازی بعد از تعطیلات زمستانی ساز جدایی را کوک کرد و اذعان داشت به خاطر مشکلات خانوادگی و همچنین بیماری نمی‌تواند در صنعت نفت بماند و می‌خواهد ایران را ترک کند. او آنقدر اصرار می‌کند که در نهایت نفتی‌ها حاضر به جدایی او از تیم می‌شوند، اما اسکوچیچ همین که شهر آبادان را ترک می‌کند مربی تیم ملی می‌شود! حال صنعت نفتی‌ها به دنبال گرفتن غرامت از اسکوچیچ هستند و او را تهدید کرده‌اند اگر غرامت باشگاه را پرداخت نکند از او به فیفا شکایت خواهند کرد.
سؤال مهم اینجاست چرا فدراسیون فوتبال همان‌طور که با باشگاه سپاهان برای در اختیار گرفتن امیر قلعه‌نویی با تیم سپاهان صحبت کرد با باشگاه صنعت نفت برای عقد قرارداد با اسکوچیچ حرف نزد؟ مگر صنعت نفت تیم کوچکی است و آیا این تیم پرتماشاگر نیست؟ شاید هم فدراسیون فوتبال نمی‌خواسته وارد دعوای جدیدی شود و به اسکوچیچ پیام داد برای حضور در تیم ملی باید رضایتنامه در دست داشته باشد! این یک اشتباه استراتژیک بود که فدراسیون فوتبال و اسکوچیچ به همراه هم مرتکب شدند و در این بین البته صنعت نفت همچنان به خاطر تیم ملی خویشتن‌داری به خرج می‌دهد شاید به این دلیل که باشگاه پرهیاهویی نیست.
این یک راه و یک مسیر اشتباه بود که فدراسیون فوتبال به اسکوچیچ یاد داد. با این رفتار اسکوچیچ به طور حتم مردم آبادان ناراحت شدند به این خاطر که تیمی که در دور رفت چهارم شده بود یکی یکی پله‌ها را پایین می‌آید. از یاد نبرده‌ایم که دراگان چندی پیش به خبرنگاران گفته بود بازی با اسم من را تمام کنید چرا که نه گزینه تیم ملی هستم و نه استقلال.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5742

ثبت نظر

-