گلایه مربی استقلال از خلیل‌زاده: چرا به دربی نیامدی؟

  • کد خبر : 5585
  • 26 بهمن 1398 - 23:29
گلایه مربی استقلال از خلیل‌زاده: چرا به دربی نیامدی؟

به گزارش نیوز، رضا حسن‌زاده بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازی خوبی انجام دادیم و تماشاچیانی که در استادیوم بودند از بازی لذت بردند. دو تیم دوم و سوم جدول امید‌ها با هم بازی داشتند و می‌دانستیم این بازی سخت و سنگینی است. خدا را شکر می‌کنم که توانستیم این سه امتیاز را بگیریم و بتوانیم در کورس قهرمانی قرار بگیریم و اختلاف امتیازمان را با تیم نیروی زمینی کم کنیم.

وی افزود: در طول هفته تمریناتی انجام دادیم و روی نقاط ضعف تیم پرسپولیس کار کرده‌ایم و نقاط ضعفی که از این تیم پیدا کردیم توانستیم از همانجا به آن‌ها ضربه بزنیم. بازیکنان با تلاشی که کردند به آنچه خواستند رسیدند و من از آن‌ها تشکر می‌کنم. شش، هفت ماه است که با هم کار می‌کنیم و به شرایط ایده‌ال فنی رسیده‌ایم. ۸ ماه بدون هیچ دریافتی کار کرده‌ایم.

حسن‌زاده در مورد درگیری در پایان بازی گفت: دربی با آن حساسیت مسائل مختلفی دارد. ما اسم این را گذاشته‌ایم دربی کوچک خیلی از اهالی فوتبال این بازی را رصد می‌کنند و این توجه است که بازی را حساس کرده است. وقتی بازی به صورت زنده از تلویزیون پخش شد هر تیمی دوست دارد بازی را ببرد و ما هم از این امر مستثنی نیستیم.

وی تصریح کرد: من به داور اعتراض داشتم اگر در لحظه اول که برخورد انجام شد کارت زرد را می‌دادند هیچ وقت این اتفاق رخ نمی‌داد. وقتی دیر کارت بدهند این اتفاق رخ می‌دهد و ما هیچ وقت این شرایط و مسائل را تأیید نمی‌کنیم. من همیشه از بازیکنانم خواسته‌ام بازی خودشان را انجام دهند و امیدوارم دیگر هیچ وقت این مسائل تکرار نشود.

سرمربی امید‌ها در مورد اینکه آیا به سرمربی گری در تیم بزرگسالان فکر می‌کند، تاکید کرد: خیر، برای من فرقی نمی‌کند. من از مربیان پایه تشکر می‌کنم، چون تیم‌ها نگاه‌شان به تیم اصلی‌شان است. در صورتی که اگر باشگاه‌ها به تیم‌های پایه توجه داشته باشند می‌توانند کاستی‌های خود را پر کنند. اگر برنامه‌ریزی هدفمندی صورت گیرد این امر محقق می‌شود. برای من هم اینگونه نیست که به نیمکت فکر نکنم من الان با فرهاد مجیدی در تماس هستم و با وی تبادل اطلاعات و از تجربیاتش استفاده می‌کنم تا بتوانیم استقلال را به شرایط مناسبی برسانیم.

حسن‌زاده در مورد شرایط مالی تیم امید استقلال عنوان کرد: اگر به من پول ندهند مشکلی ندارد از تیم سال گذشته ما ۵ نفر بیشتر نمانده‌اند و با تلاش‌مان به اینجا رسیده‌ایم. قرار بود امروز آقای خلیل‌زاده در ورزشگاه و رختکن حاضر شود. چرا نیامد؟ آقای خلیل‌زاده اگر نمی‌توانید بگویید. شاید کار داشته و الان ایران نباشند، ولی خب به ما بگویید، چون ما به بازیکنان گفته بودیم که مدیرعامل باشگاه تشریف می‌آورد.

وی در خصوص بازیکنانش که به خاطر نداشتن قرارداد نتوانستند بازی کنند بیان کرد: چند بازیکن ما از جمله محمدرضا داوری، عرفان روحانی امیرحسین خدامرادی، محمد عابدی و چند بازیکن دیگر قرارداد ندارند و من خواستم که برای تیم بزرگسالان اسمشان رد شود و با نظر فرهاد مجیدی این اتفاق نیفتاد. من همیشه خواستم که اسم این چند نفر برای تیم بزرگسالان رد شود. شاید بتوانند کمک کنند، اما این اتفاق نیفتاد.

حسن‌زاده در مورد درگیری پیش آمده بین سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی تأکید کرد: هم مهدی رحمتی و هم حسینی دوستانم هستند. در شرایطی که الان استقلال قرار گرفته نیاز به آرامش دارد. کسانی هستند که با شیطنت‌هایشان می‌خواهند آرامش استقلال را بر هم بزنند. من از هر دو می‌خواهم تمامش کنند هر دو آن‌ها جزء خانواده استقلال هستند. فوتبال یک روز تمام می‌شود و چیزی که می‌ماند رفاقت‌ها است. من هر دوی آن‌ها را می‌شناسم و آن‌ها با هم دوست هستند و با هم در تماس هستند و مطمئناً یک ریش سفیدی این مسأله را حل می‌کند.

ویدیو| گل‌های دربی امیدهای استقلال و پرسپولیس

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5585

ثبت نظر

-