کونته: هم اینتر و هم لاتزیو تازه جان گرفته‌اند

  • کد خبر : 5460
  • 26 بهمن 1398 - 19:37
کونته: هم اینتر و هم لاتزیو تازه جان گرفته‌اند

به گزارش نیوز، آنتونیو کونته سرمربی تیم اینتر در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (یکشنبه) شاگردانش در خانه لاتزیو از هفته بیست‌و‌چهارم سری A ایتالیا به خبرنگاران گفت: قطعاً این بازی برای ما سخت خواهد بود. لاتزیو در فوتبال ایتالیا یک واقعیت تثبیت شده است. این تیم فصل گذشته قهرمان جام حذفی شد و امسال هم سوپرجام را برد. آن‌ها تیم شان را تقویت کرده‌اند و قوی‌ترین بازیکنان‌شان را هم نگه داشته‌اند. کار سیمونه اینزاگی به عنوان سرمربی این تیم عالی بوده، پس پیشرفت این تیم طبیعی است. برنامه‌ریزی، بینش درست و صبوری آن‌ها جواب داده است.

وی افزود: من این بازی را مصاف دو تیم تازه جان گرفته می‌دانم. به نظرم این بهترین عبارت برای توصیف این بازی است. لاتزیو این اواخر به شیوه‌ای قدرتمندانه عرض اندام کرده، پس قطعاً برای بردن بازی پا به میدان خواهد گذاشت، اما هدف ما هم همین است. هر دو تیم با یک استراتژی پا به میدان می‌گذارند و آن به حداقل رساندن نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت‌شان است. این یک بازی پایاپای خواهد بود که هر دو تیم می‌خواهند سبک فوتبال خودشان را ارائه کنند. امیدوارم تیمی که بهتر بازی می‌کند برنده مسابقه باشد. امیدوارم که یک بازی تماشایی را شاهد باشیم.

کونته در پاسخ به این سؤال که آیا برای این بازی کریستین اریکسن خرید جدیدش را در ترکیب اصلی قرار خواهد داد، عنوان کرد: او دارد با ما کار می‌کند و از چیز‌هایی که از او می‌خواهم درک بهتری پیدا کرده است. من هرگز تا شرایط اضطراری نباشد برای استفاده از او عجله نمی‌کنم. طبیعی است که عملکرد او هنوز در سطح ایده‌آل نباشد. زمانی که احساس کنم وقتش شده او را در ترکیب اصلی قرار دهم این کار را انجام خواهد داد.

سرمربی اینتر در واکنش به اخباری که در مورد انتقال لائوتارو مارتینس در پنجره تابستانی به تیم‌هایی همچون بارسلونا و رئال مادرید منتشر شده، خاطرنشان کرد: لائوتارو با وجود سن پایینش، آنقدر پخته است که وضعیت بازار را درک کند و به چنین شایعاتی اهمیت ندهد. می‌بینم که هنوز بازار ژانویه تمام نشده درباره نقل‌وانتقالات پنجره بعدی ما صحبت می‌شود. برخلاف سایر باشگاه که در این مقطع روی بازی‌های‌شان تمرکز کرده‌اند، باشگاه اینتر اجازه می‌دهد چنین مسائلی رخ دهد. در چنین وضعیتی بازیکنان باید حواس‌شان را جمع کنند و بدانند که چنین حرف‌هایی بی‌ارزش هستند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5460

ثبت نظر

-