تهدید استقلال توسط فیفا +عکس

  • کد خبر : 53512
  • 09 اردیبهشت 1399 - 17:19
تهدید استقلال توسط فیفا +عکس
به گزارش افکارنیوز،

فیفا رسما باشگاه استقلال را تهدید کرد در صورتی که مبلغ بدهی خود به مارتین فورکل را پرداخت نکند، طبق قوانین با آن‌ها برخورد خواهد کرد. فورکل در دوران حضور شفر به عنوان مربی بدنساز استقلال فعالیت می‌کرد و اخیرا کمیته تعیین وضعیت فدراسیون جهانی فوتبال حکم داد آبی‌ها ۲۰ هزار یورو به این مربی پرداخت کنند.

اخبار ورزشی- نامه روز ۲۳ آپریل (۴ اردیبهشت ماه) از سوی فیفا برای فدراسیون ارسال شده و فدراسیون هم آن را در اختیار استقلال قرار داده است. در این نامه ذکر شده آبی‌ها تا ۶ روز پس از ارسال آن، زمان دارند تا پول مارتین فورکل را پرداخت کنند. تاکید فیفا این است که مدارک واریز پول باید برای آن‌ها ارسال شود. حتی اگر آبی‌ها یک روز بعد از اتمام مهلت پول را واریز کنند، اثری نخواهد کرد.

عکس| فیفا استقلال را تهدید کرد

باشگاه استقلال تنها تا روز چهارشنبه زمان دارد تا پول دستیار سابق شفر را پرداخت کند.

در صورتی که استقلال موفق به واریز این پول تا روز چهارشنبه نشود، پرونده به کمیته انضباطی فیفا می‌رود و روز ۱۱ می (۲۲ اردیبهشت) رای نهایی صادر خواهد بود. رای صادره هم کسر امتیاز خواهد بود. طبق قوانین فیفا به خاطر پرونده بازیکنان باشگاه‌ها از پنجره نقل و انتقالات محروم می‌شوند و با شکایت مربیان هم از آن‌ها امتیاز کسر می‌شود.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=53512