پیروانی: پرسپولیس غافلگیر شد

  • کد خبر : 5301
  • 26 بهمن 1398 - 15:46
پیروانی: پرسپولیس غافلگیر شد

به گزارش نیوز، افشین پیروانی مدیر و سرپرست پرسپولیس امیدوار بود این تیم بتواند از سد تیم الدحیل در قطر عبور کند اما نتیجه دیگری رقم خورد و سرخپوشان پایتخت با حساب دو بر صفر در مقابل حریف خود شکست را پذیرا شدند. افشین پیروانی در مورد این بازی گفت: «پرسپولیس خیلی خوب و مالکانه فوتبال بازی کرد. تمام آمار‌ها به سود تیم ما بود. ما به خصوص در نیمه دوم صاحب توپ و میدان بودیم و می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما نکته مهم این است که درهمان ۱۰، ۱۲ دقیقه ابتدایی کار، غافلگیر شدیم و کار را برای خودمان سخت کردیم. در حالی که می‌شد جلوی این اتفاق را گرفت.»

او اضافه کرد: «البته این را باید اضافه کنم که بازیکنان ما باهوش بودند و فرصت‌های زیادی ساختند، اما تیم حریف هم حرفه‌ای بود و از فرصت‌های خود استفاده بهتری داشت. آن‌ها توانستند در این بازی ما را شکست بدهند، اما من اطمینان دارم بازیکنان پرسپولیس این باخت را جبران خواهند کرد، زیرا توانایی بالایی در ایجاد تغییر در نتایج بازی‌ها دارند و این موضوع را بار‌ها در سال‌های اخیر نشان دادند. ما باید به فکر جبران سریع این نتیجه باشیم.»
سرپرست سرخپوشان افزود: «روز سه شنبه باید مقابل الشارجه در امارات بازی کنیم. البته این رفت و آمدها، بازیکنان را خسته می‌کند، اما چاره‌ای هم نیست. ما ابتدا اردوی ۵ روزه در قطر داشتیم، سپس برای ۳ روز به تهران برگشتم و حالا هم باید راهی امارات شویم و تا سه شنبه بمانیم. این اردو‌ها برای بازیکنان ما سنگین به حساب می‌آید، اما با این وجود، همه بازیکنان پرسپولیس سرشار از انگیزه هستند. تک تک اعضای تیم از صعود به عنوان تیم اول صحبت می‌کنند و من شک ندارم این توانایی در تیم ما وجود دارد که همه چیز توسط بچه‌ها تغییر کند.»
پیروانی در نهایت گفت: «از همه هواداران پرسپولیس که روز سه‌شنبه به ورزشگاه اختصاصی الدحیل قطر آمده بودند، تشکر می‌کنم. آن‌ها برای جشن پیروزی در این بازی، خود را آماده کرده بودند، اما اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم به هر حال بازی را ببریم. به عنوان مثال، من نمی‌خواهم در مورد داوری یا عملکرد قاضی میدان صحبت کنم، چون مردم بهترین قاضی در این مورد هستند، اما مردم باید بدانند بازیکنان تصمیم گرفته بودند آن‌ها را شاد کنند که غافلگیر شدیم و متاسفانه بازی را از دست دادیم. البته هنوز ۵ بازی دیگر برای پرسپولیس باقی مانده و امیدوارم بتوانیم در دیدار‌های آینده زمینه ساز شادی مردم کشورمان باشیم.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5301

ثبت نظر

-