پرسپولیس از الدحیل ترسیده بود

  • کد خبر : 5193
  • 26 بهمن 1398 - 12:46
پرسپولیس از الدحیل ترسیده بود

به گزارش نیوز، بیژن ذوالفقارنسب درباره باخت ۲ بر صفر پرسپولیس در هفته اول رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا گفت: پرسپولیس در این بازی شوکه شد. الدحیل از همان ابتدای بازی به طور کامل روی دروازه پرسپولیس فشار آورد تا بتواند خیلی زود به گل برسد.
پیشکسوت پرسپولیس درباره گل‌هایی که این تیم دریافت کرد اذعان داشت: پرسپولیس ترسیده بود و اعتماد به نفس لازم را نداشت. آن‌ها استرس داشتند. همان ابتدای بازی هم رفتار هیجانی و احساسی داشتند تا گل اول را بخورند. مهاجمی مثل مانژوکیچ نمی‌ایستد تا صحنه اعتراض مدافعان پرسپولیس به داور را ببیند. او کارش را می‌کند تا به گل برسد. خط دفاعی پرسپولیس ناهماهنگ بود و اسیر اشتباهات شد.
مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود: پرسپولیس پس از دو گلی که خورد سعی کرد مالکیت توپ را برای خود کند. این اتفاق هم افتاد، اما الدحیل توانست باز هم تاکتیک‌های خودش را به خوبی پیاده کند. آن‌ها به موقع دفاع می‌کردند و خیلی خوب هم از گل‌های زده خودشان دفاع کردند.
وی درباره حملات پرسپولیس در نیمه دوم افزود: تاکتیک پرسپولیس با تغییراتی که در سیستم خود داد تقریبا تهاجمی شد. توپ و فضا هم برای پرسپولیس بود، اما برنامه ویژه‌ای برای رسیدن به گل نداشت. البته من فکر می‌کنم این تیم در ادامه خواهد توانست همین مشکلات را حل کند و به مراحل بعدی راه پیدا کند.
ذوالفقارنسب در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم یحیی گل محمدی هنوز نتوانسته است میزان بازدهی بازیکنان را افزایش دهد. او باید تمرکز بیشتری داشته باشد. بازیکنان پرسپولیس توانمند هستند و خیلی خوب می‌توانند خودشان را با تاکتیک مدنظر کادر فنی تطبیق دهند. گل محمدی باید به مراتب بیشتر از این‌ها روی عملکرد فنی بازیکنان خود کار کند. احساس می‌کنم این تیم بهتر از این‌ها می‌تواند باشد و نیاز به تمرکز تمام اعضای پرسپولیس دارد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5193

ثبت نظر

-