خلیل‌زاده: انتقاد از من چیزی را تغییر نمی‌دهد

  • کد خبر : 5075
  • 26 بهمن 1398 - 10:12
خلیل‌زاده: انتقاد از من چیزی را تغییر نمی‌دهد

به گزارش نیوز، اعضای تیم می‌گویند این وضعیت، شبیه تسویه حساب است و نه یکسری انتقاد ساده، ولی خیلی از هواداران پرسپولیس نظر دیگری دارند. آن‌ها می‌گویند تعداد اعتراض‌های شجاع به عملکرد داوران هر دیدار افزایش یافته و این وضعیت کاملا علیه تیم و نتایج است. اما با شجاع ارتباط کوتاهی در این زمینه گرفتیم. او در ابتدا گفت: «من بازیکن تیم هستم و ممکن است اشتباهی هم داشته باشم، اما در زمان رقم خوردن گل اول الدحیل، اعتراض من اشتباه نبود. بازیکن حریف با دو دست خود، مدافع ما را هل داد و به زمین انداخت. چرا باید سکوت کنیم؟ سکوتی که داشتیم باعث شده حق مان را به همین راحتی بخورند. شاید برخی دوست داشته باشند سکوت کنند و حرفی نزنند، اما من نمی‌توانم. من واکنش نشان می‌دهم، چون باید از حق پرسپولیس دفاع کنم. من در پرسپولیس ده‌ها وظیفه دارم.»

شجاع افزود: «داور در آن صحنه دو بار اشتباه کرد. اول اینکه خطای مسلم ما را نادیده گرفت و در ثانی، توپ اوت شده بود و معزعلی از اوت، توپ را بیرون کشید. در هر دو صحنه، کمک داور اول بازی، پرچمش را کمی بالا آورده بود، اما تصمیم نهایی با داور است. آن‌ها اشتباهات فاحشی در این بازی داشتند. نمی‌توانم دست روی دست بگذارم و فقط نگاه کنم. من پرسپولیسی هستم و دلم برای تیمم می‌سوزد. این همه سکوت کردیم. الان هم انتقاد از من چیزی را تغییر نمی‌دهد. من در آن صحنه اشتباه نکردم. صد در صد خطا بود و توپ هم از خط بیرون رفت.»

این بازیکن در نهایت گفت: «حالا بازی با الدحیل برای ما تمام شده و باید به دیدار‌های بعدی فکر کنیم. حقیقت این است که ما اصلا دغدغه صعود به مرحله بعدی را نداریم. هواداران نباید نگران باشند، چون در همین دیدار با الدحیل هم خیلی خوب و مردانه بازی کردیم و توانستیم خودمان را نشان بدهیم. فقط نتوانستیم از موقعیت‌های مان گل بسازیم. در دیدار‌های بعدی نیازمند رقم زدن گل‌های بیشتری هستیم. تیم ما برای بازی با الشارجه، از همیشه آماده‌تر است. مطمئن باشید با روحیه‌ای بالا به مصاف این حریف می‌رویم و به دنبال کسب سه امتیاز شیرین از این مسابقه هستیم. هواداران از همین حالا باید ما را در مرحله بعدی ببینند.»

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=5075

ثبت نظر

-