کالج میمون‌ها/میمون‌ها در تایلند به مدرسه می‌روند

  • کد خبر : 457174
  • 04 بهمن 1400 - 10:58
کالج میمون‌ها/میمون‌ها در تایلند به مدرسه می‌روند

نیوز: میمون‌ها قابلیت بالایی برای فعالیت در بخش برداشت نارگیل دارند.آموزش میمون‌های جوان در مزارع نیز اکنون به تجارتی پردرآمد در تایلند تبدیل شده است. یکی از مکان‌های تفریحی جالبی که افراد کمتری از وجود آن باخبر هستند، کالج میمون‌ها می‌باشد. میمون‌ها حیواناتی فعال و باهوش هستند و تایلندی‌ها سعی دارند از این خصوصیات به بهترین نحو ممکن استفاده کنند. می‌توان گفت تایلند تنها کشوری است که برای میمون‌ها کالج دارد و آن‌ها را آموزش می‌دهد.

این کالج دارای فضای بسیار مطلوبی است که در آن میمون‌ها به آموزش موارد لازم فراگرفته می‌شوند؛ آن‌ها در این مکان یاد می‌گیرند که در خیابان چگونه باید نارگیل‌ها را جمع‌آوری کنند و تغذیه خود را تهیه نمایند.

کالج میمون‌ها

در واقع از این حیوان برای برداشت نارگیل استفاده می‌شود، کاری که آن‌ها بسیار بهتر از انسان‌ها انجام می‌دهند زیرا انس آن‌ها توانایی بدنی لازم را برای بالا رفتن از درخت نارگیل ندارند. بیشترین میزان نارگیل تایلند در استان پراچواپ خیری خان تولید می‌شود و روزی ۸ ساعت، ۶ روز در هفته میمون‌ها در این منطقه مشغول کار کردن هستند.

باهوش ترین حیوانات را بشناسید!

یک نکته جالب دیگر هم وجود دارد که تعجب گردشگران تور تایلند را برانگیخته است؛ این‌که تایلندی‌ها در زمان‌های مختلف سال برای میمون‌ها میهمانی برگزار می‌کنند به‌گونه‌ای که آن‌ها را در فضایی مملو از میوه و سبزی‌های دوست‌داشتنی قرار می‌دهند تا سیراب گردند.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=457174

ثبت نظر

-