نام دو ایرانی در بین ۱۰۰ زن زیبای جهان در سال ۲۰۲۱/عکس

  • کد خبر : 456770
  • 09 دی 1400 - 9:32
نام دو ایرانی در بین ۱۰۰ زن زیبای جهان در سال ۲۰۲۱/عکس

نیوز: دو ایرانی در بین ۱۰۰ زن زیبای جهان در سال ۲۰۲۱/در این لیست نام هنرمندان و چهره های مشهوری از کشور های مختلف وجود دارد که نام دو ایرانی نیز در این بین دیده می‌شود، کیمیا حسینی بلاگر و مدال ایرانی در رتبه ۲۱ و گلشیفته فراهانی در رتبه ۶۳ حضور دارند.

سایت TC Candler هر ساله و با نزدیک شدن به پایان سال لیستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و مردان جهان را معرفی می‌کند.نتیجه نهایی زیباترین‌‌ های سال به انتخاب این وبسایت چند ساعت پیش مشخص شد.لیسا خواننده ۲۴ ساله گروه بلک پینک را به عنوان زیباترین زن سال معرفی کرد.

‎در این لیست نام هنرمندان و چهره های مشهوری از کشور های مختلف وجود دارد که نام دو ایرانی نیز در این بین دیده می‌شود، کیمیا حسینی بلاگر و مدل ایرانی در رتبه ۲۱ و گلشیفته فراهانی در رتبه ۶۳ زن زیبای جهان حضور دارند.

بیوگرافی ریستینا پیمنووا زیباترین دختر دنیا

کیمیا اصالتا اهوازی است. او اولین فرزند یک خانواده چهار نفری است. هلیا، نام خواهر کوچک تر از اوست که از نظر چهره بسیار شبیه به هم هستند. او از چهره های زیبا و خاص و چشمانی به رنگ آبی برخوردار است که می توان این دارایی های خدادادی او را، اصلی ترین دلیلش برای ورود به دنیای مدلینگ دانست.

کیمیا حسینی

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=456770

ثبت نظر

-