دولت رئیسی آرامش و ثبات نسبی را به بازار و قیمت‌ها برگرداند؟

  • کد خبر : 456651
  • 04 دی 1400 - 9:48
دولت رئیسی آرامش و ثبات نسبی را به بازار و قیمت‌ها برگرداند؟

نیوز: دولت رئیسی نتوانسته گرانی‌ها را مهار کند. انتقادات از رئیس جمهور در فضای مجازی: مخاطب شما کیست آقای رئیسی؟شرق نوشت:یکشنبه هفته پیش، چند روزی مانده به شب یلدا، رئیسی در جلسه هیئت دولت تأکید کرد که لازم است روند نظارت بر قیمت کالاها به‌ویژه اقلام ضروری و معیشتی مردم تشدید شود تا شاهد افزایش قیمت برای برگزاری این شب نباشیم.

حرف‌های بدون عمل رئیس‌جمهور و گرانی‌های هفته گذشته باعث شد تا فضای مجازی پر شود از انتقاد و گلایه از رئیسی که انگار هنوز باور ندارد رئیس‌جمهور است و دولت اوست که باید اوضاع را سروسامان دهد و معلوم نیست وقتی به گرانی‌ها و شرایط مردم اعتراض می‌کند دقیقا چه کسی را مخاطب حرف‌های خود می‌داند.

انتقاد دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی از رئیسی/ مردم تحمل دلار ٣١ هزار تومانی را ندارند

دولت رئیسی آرامش و ثبات نسبی را به بازار و قیمت‌ها برگرداند/ همه کالاها الان برچسب قیمت دارند.روزنامه کیهان نوشت:

تدابیر چندگانه دولت در سه ماه اخیر توانسته ضمن برچیدن صف‌های خرید کالا، آرامش و ثبات نسبی را به بازار و قیمت‌ها برگرداند.جلوگیری از رشد قیمت کالاهای اساسی دغدغـه جدی بود که دولت سیزدهم از روز اول فعالیت خود داشت. بدین جهت وزارتخانه‌های صمت و جهادکشاورزی موظـف شـدند که در تأمیـن کالاهای اساسی و آرامـش بـازار ضـمـن همکاری با یکدیگر فضایی را فراهـم کنند که عرضـه کالا زیـاد شـود.

یکی از ابزارهای شفافیت بازار کالا درج قیمت تولیدکننده جهـت ایجـاد رقابـت بیـن تولیدکنندگان بـرای افزایـش سـهـم بـازار از طریـق قیمت ارزان‌تر و کیفیت بالاتر و ایجـاد رقابت بیـن توزیع‌کنندگان از طریـق اعـمـال ضریب سـود کمتر بـرای جذب مشتری به‌واسطه مؤلفه قیمت ارزان‌تر است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=456651

ثبت نظر

-