نماینده معتاد تزریقی که تا پایان دوره‌اش در مجلس حضور داشت!

  • کد خبر : 456646
  • 03 دی 1400 - 20:51
نماینده معتاد تزریقی که تا پایان دوره‌اش در مجلس حضور داشت!

نیوز: سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس: برای استخدام در هر شرکتی تست عدم اعتیاد می گیرند، چرا برای نمایندگی مجلس تست اعتیاد نمی گیرند؟در دوره‌های قبل نماینده معتاد داشتیم که خیلی مشخص بود که معتاد و تزریقی بود و او را از خیابان‌ها جمع می‌کردند و می‌آوردند و تا پایان دوره هم نماینده بود.

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس کفت: نکته دوم اینکه دست هیات نظارت باز شده و منتظر نمی‌ماند تا کسی شکایت کند، خودش باید به‌صورت مکانیکی وارد و صحنه مجلس را مدیریت کند و اجازه ندهد به جایی که مجلس دهم منتهی شد برسد و بخش سوم هم در بحث‌های جدی‌تر اگر واقعاً یک عنصری عنصر نامطلوب در مجلس شناخته شود.

>>>پیشنهاد می شود:

پاسخ قاطع مجری به نماینده مجلس/مگر موسیقی ملی را با در دبه زده اند؟

وی ادامه داد مثلاً فرض کنید یک کسی سارق باشد، در دوره‌های قبل نماینده‌ای داشتیم که خیلی مشخص بود که معتاد و تزریقی بود و او را از خیابان‌ها جمع می‌کردند و می‌آوردند و تا پایان دوره هم نماینده بود و وقتی این مساله کشف شد، آیا او باید تا پایان دوره نماینده باقی بمانده و آبروی نظام و مجلس را ببرد؟ باید با او چه کرد؟

البته استثناء است، ممکن است در چند دوره یک نفر مانند این نماینده ورود پیدا کند، چه باید کرد؟ باید فقط نگاه کرد و حرص خورد که چرا او وارد مجلس شده است؟

ماجرای اعتیاد نماینده دوره هشتم چه بود؟

محسن کوهکن، نماینده دوره هشتم مجلس درباره اظهارات علیرضا سلیمی، عضو هیئت رییسه مجلس، توضیح داد. این نماینده فرد محترمی بود و خانواده او به همراه هیئت رییسه وقت مجلس به موضوع، ورود پیدا کردند و همسر او همیاری و همراهی زیادی کرد و بهبودی نسبی نیز برای آن نماینده محقق شد.

مشکل مجلس یک نمونه نماینده معتاد دوره هشتم است؟!در گذشته کسی که تریاک می کشید معتاد بود اما بعد از آن مواد صنعتی امد و تریاک دیگر به قول برخی دوستان به شوخی می گفتند که کمی بدتر از سیگار در نگاه جامعه است

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=456646

ثبت نظر

-