روایت جذاب اسکولز از آنری و نیستلروی

  • کد خبر : 45598
  • 31 فروردین 1399 - 21:50
روایت جذاب اسکولز از آنری و نیستلروی

روایت جذاب اسکولز از آنری و نیستلروی

به گزارش خبرورزشی، در سال‌های حضور نیستلروی در یونایتد، این ستاره هلندی رقابت تنگاتنگی با تیری آنری برای کسب عنوان آقای گلی لیگ جزیره داشت. پل اسکولز مدعی شد نیستلروی همیشه نگران درخشش و گلزنی مهاجم آرسنال بود و وقتی این اتفاق رخ می‌داد او ناراحت می‌شد. رود فان نیستلروی پیش از پیوستن به رئال مادرید در سال ۲۰۰۶، در ۲۱۹ بازی برای یونایتد ۱۵۰ گل به ثمر رساند.

پل اسکولز گفت: من یک فصل به عنوان بازیکن شماره ۱۰ در کنار رود فان نیستلروی در ترکیب منچستریونایتد بازی کردم و روز‌های خوبی داشتم که به آن‌ها علاقمندم. نیستلروی یک گلزن واقعا بی رحم است. او فقط برای گلزنی زندگی می‌کرد. هرگاه نیستلروی موفق به گلزنی نمی‌شد، اولین کاری که بعد از بازی و سوار شدن در اتوبوس تیم می‌کرد این بود که ببیند آیا تیری آنری موفق به گلزنی شده است یا خیر. اگر تیری آنری گلزنی کرده بود، او در کل مسیر به سمت به خانه با کسی صحبت نمی‌کرد، زیرا او محو و مجذوب عنوان بهترین گلزن نه فقط در یونایتد، بلکه در لیگ برتر، در جهان، در همه جا بود.

وی افزود: من عاشق قدرت تمام کنندگی او بودم. نگاه کنید، من کنار مهاجمان فوق العاده‌ای مانند اندی کول، دوایت یورک، تدی شرینگهام، اوله گونار سولسشر و همچنین رابین فان پرسی بازی کرده ام. اما برای من رود فان نیستلروی بهترین مهاجم بود. 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=45598