به گزارش رکنا، سردار “غلامرضا جعفری” اظهارداشت: ماموران انتظامی شهرستان “بستک” روز گذشته حین گشت زنی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودرو سمند مشکوک و دستور توقف دادند .

وی افزود: قاچاقچیان بدون توجه به دستور پلیس و علائم هشداردهنده اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و گریز طولانی عرصه را برخود تنگ دیده و اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردندکه با توجه به برتری حجم آتش مأموران، خودرو متوقف و یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازرسی از خودرو، ۷۳ کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح جنگی کلاش با دو تیغه خشاب و ۲۳ فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش عمومی شهروندان برشمرد و تصریح کرد: نیروهای پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرائم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟