جاماندگان سهام عدالت تا ۲ هفته آینده تعیین و تکلیف می‌شوند

  • کد خبر : 453784
  • 30 مهر 1400 - 14:35
جاماندگان سهام عدالت تا ۲ هفته آینده تعیین و تکلیف می‌شوند

نیوز: جاماندگان سهام عدالت تا ۲ هفته آینده تعیین و تکلیف می‌شوند.رئیس هیئت مدیره کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت گفت: در طرح جاماندگان ۲ میلیون نفری که کارت سهام عدالت در دست دارند باید در اولویت باشند.

حسین امینی خواه، رئیس هیئت مدیره کانون شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت کشور در رابطه با سهام عدالت و جاماندگان آن گفت: از جمله موارد در بحث سهام عدالت، طرح جاماندگان سهام عدالت است که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

آخرین وضعیت اعطای کارت اعتباری سهام عدالت

وی ادامه داد: در دولت قبل با این طرح مخالفت شد و اعلام کردند که منابع لازم جهت ثبت نام از جاماندگان سهام عدالت را ندارند. در دولت جدید آقای رئیسی از این موضوع استقبال شده و سازمان مدیریت و برنامه بودجه کشور در حال بررسی موضوع و اعلام تعیین تکلیف نهایی آن طی یکی دو هفته آتی خواهد بود.

امینی خواه اظهار داشت: موضوعی که در بحث طرح جاماندگان هم باید مدنظر قرار داده شود دو میلیون نفری هستند که کارت سهام عدالت در دست دارند و قبلاً به عنوان مشمول دریافت سهام عدالت شناسایی شده ولی به دلیل مشکلات نرم افزاری در سرور مرکزی دبیرخانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی، اطلاعات آن‌ها حذف شده است لذا این عزیزان باید در بحث ثبت نام از جاماندگان اولویت داشته باشند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=453784

ثبت نظر

-