تولید مشروب در میادین تره بار تهران/برخورد دادستانی تهران

  • کد خبر : 450993
  • 14 مهر 1400 - 18:47
تولید مشروب در میادین تره بار تهران/برخورد دادستانی تهران

نیوز: تولید شراب انگور در میادین تره بار تهران/دادسرای امنیت اخلاقی به تخلفات تولید مشروب در میادین تره بار تهران ورود کرده است که نتیجه این اقدامات سلبی و ایجابی ترک این جرم از سوی ۷۰ درصد غرفه داران بوده است.

در سال‌های گذشته خبرنگاران برای رسانه‌ای کردن این جرایم قصد داشتند وارد بازار میوه و تره‌بار شوند که متأسفانه برخی غرفه‌داران با آن‌ها درگیر می‌شوند و حتی مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفتند.

برخورد دادستانی تهران با پیش‌ تولید مشروب در میادین تره بار

همچنین چند باری هم جسته و گریخته اقداماتی برای جلوگیری از این دست حوادث انجام شده اما به صورت جدی نبود.

ظاهراً بارها تذکراتی مبنی بر اصلاح و جلوگیری به غرفه‌داران داده شده بود؛ چرا که این فعل هم از لحاظ مسائل بهداشتی و هم از لحاظ فروش تولیدات الکلی تخلف محسوب می‌شد، اما غرفه‌داران توجهی به این موضوع نداشتند.

تولید مشروب در میادین تره بار

اخیراً دادسرای امنیت اخلاقی به موضوع ورود کرده و دستورات ویژه‌ای به مرکز عملیات پاوا فاتب صادر کرده است، در این راستا به دستور معاون دادستان و سرپرست دادسرای امنیت اخلاقی مرکز عملیات از طریق رئیس اتحادیه میوه فروشان و حراست شهرداری به غرفه داران تذکراتی مبنی بر جمع‌آوری و ترک اقدامات مجرمانه داده شد.

پس از ابلاغ این دستور، ۷۰ درصد غرفه‌ها این فعل را ترک کردند، اما همچنان ۳۰ درصد از غرفه‌داران به فعالیت‌های غیرقانونی خود ادامه می‌دادند.

 

یوان رنگو سلطان مشروب چین به حبس ابد محکوم شد

هفته گذشته عملیاتی در بازار میوه و تره‌بار تهران انجام شد، که به دستگیری چند مورد از متخلفان و امحای ۲۵ هزار لیتر آب‌انگور منتهی شد. متخلفان دستگیر شده نیز با تشکیل پرونده به مراجع قضائی ارجاع داده شدند.

پس از این عملیات رصدها همچنان از طرف حراست شهرداری، قرارگاه ثارالله و مرکز پاوا فاتب ادامه دارد و تاکنون دیگر گزارشی مبنی بر انجام تخلف داده نشده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=450993

ثبت نظر

-