ماجرای ازدواج دوم نفیسه روشن و سفر جنجالی اش به کربلا/فیلم عروسی

  • کد خبر : 450738
  • 12 مهر 1400 - 14:38
ماجرای ازدواج دوم نفیسه روشن و سفر جنجالی اش به کربلا/فیلم عروسی

نیوز: ازدواج دوم نفیسه روشن/حاشیه در دنیای هنر به خصوص بین بازیگران بسیار زیاد است.نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که در ایام اربعین 1400 به کربلا سفر کرده بود بعد از بازگشت خود به کشور از ازدواج مجددش خبر داد.نفیسه روشن متولد 13 اردیبهشت 1361 در تهران ، فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. این بانوی هنرمند که پس از 8 سال زندگی مشترک، از همسرش جدا شده بود بعد از چند سال تصمیم به آغاز زندگی مشترک گرفت.او عکسی از حلقه ازدواج و یک سلفی در کربلا خبر ازدواج خود را در اینستاگرام استوری کرد.

حلقه ازدواج نفیسه روشن

ازدواج دوم نفیسه روشن

نفیسه روشن برای اولین بار در سال 1391 وقتی دختر 30 ساله ای بود با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام «بهنام» ازدواج کرد.

او بعد از شروع زندگی مشترک در گفتگویی اعلام کرد زندگی با یک خلبان خیلی سخت است.مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم ، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس همه چیز به هم می ریزد.مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی ایشان نیست.

نفیسه روشن و همسرش

نفیسه روشن وهمسر اولش

در اوایل سال 1399 خانم بازیگر تمام عکس های دونفره خود و همسرش را پاک کرد و بصورت غیر رسمی خبر جدایی خود را تایید کرد. با این حال چند هفته بعد دوباره فیلم عروسی خود را منتشر کرد و گفت دوست دارد حال و هوای آن روز و حال خوبش را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد. به این ترتیب او تمام طرفدارانش را به یقین رساند که زندگی مشترکش به پایان رسیده .

ازدواج نوید محمد زاده و فرشته حسینی/ عکس پدر زن نوید در روز عقد

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=450738

ثبت نظر

-