جزئیات جدید از کشته شدن دکتر سایان، سرکرده یک گروهک و امام زمان قلابی

  • کد خبر : 450366
  • 10 مهر 1400 - 9:16

به گزارش صدا و سیما، نیروهای وزارت اطلاعات از هدف گرفتن یک تیم تروریستیِ خرابکار و کشتن سرکردهٔ این گروه خبر دادند. این فرد محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان است. ‏سایان، در ادعایی مضحک خود را امام زمان و منجی عالم خواند و در فضای مجازی فراخوان می‌داد. ادعای تالیف دایره‌المعارف، ابداع رشته ورزشی «ساکاری یو» و در نهایت ادعای ظهور به عنوان منجی عالم، همگی نشان دهنده شخصیت او بود.

عضوگیری و اعلام حکومت

محمد حسین‌پور معروف به دکتر سایان از ظرفیت های مختلف از جمله شبکه های تلویزیونی ایران برای معروفیت خود استفاده کرد. این دکتر قلابی که سعی می کند خود را شبیه «جومونگ» آرایش کند در طی سه سال اخیر مشغول عضوگیری و جمع آوری به قول خود «ارتش» بود.

او وعده می داد 14 آبان 1400 اعلام حکومت خواهد کرد و از هوادارانش خواسته بود خود را به سلاح گرم و سرد مجهز کنند و آماده قیام باشند.

بازگشت مخفیانه به ایران

بعد از سه سال دکتر سایان و امام زمان قلابی خود را مخفیانه به ایران رساند و با انتشار چند ویدیو با چوبدستی در دست، نیروی های اطلاعات و سپاه را به مبارزه رو در رو دعوت کرد.

هنوز چند روز از این موضوع نگذشته بود که در تاریخ 24 شهریور 1400 وزارت اطلاعات با انتشار بیانیه ای از شناسایی و انهدام سرکرده یک گروه تروریسی خبر داد.

 

جزئیات دستگیری سرکرده یک گروهک تروریستی/کسی که ادعای امام زمانی داشت:

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=450366

ثبت نظر

-