واکنش به مرگ علی لندی/فیلم تشییع جنازه این نوجوان فداکار/مراسم خاکسپاری

  • کد خبر : 449466
  • 04 مهر 1400 - 13:08
واکنش به مرگ علی لندی/فیلم تشییع جنازه این نوجوان فداکار/مراسم خاکسپاری

نیوز: تشییع جنازه علی لندی/”علی لندی” نوجوان فداکار ایذه‌ای، آسمانی شد.علی لندی نوجوان فداکار ایذه‌ای که برای نجات جان 2 زن خودش را به خطر انداخت و دچار سوختگی شدید شده بود، جان به جان آفرین تسلیم کرد.پزشک معالج بیمارستان امام موسی کاظم اصفهان: علی از چهارشنبه حال عمومی مساعدی نداشت و تنفسش به سختی انجام می‌شد.

جمشید نمازی راد:

علی لندی در ساعت ۱۲ شب گذشته پس از چند روز بستری در بیمارستان دارفانی را وداع گفت.سیر بیماران سوانح سوختگی به‌گونه‌ای است که روز به روز بدتر می شوند و وسعت سوختگی علی زیاد و عمیق بود و این اجتناب ناپذیر است.
علی از چهارشنبه حال عمومی مساعدی نداشت و تنفسش به سختی انجام می‌شد، در نهایت عفونت وارد خونش شد سپس ارگان های بدنش یکی یکی از کار ‌افتاد.
چند بافت و ارگان اصلی بدن علی لندی به طور پیوسته دچار مشکل شدند و زمانی که فرد به این مرحله می رسد ، هیچ کاری در زمینه سوختگی نمی توان انجام داد و در بهترین حالت ۹۰ درصد مرگ و میر دارد.

توئیت فعال رسانه ای در مورد دیدار با علی لندی:

دیروز (پنج‌شنبه)، هر جوری بود به اصفهان رفتم و به محضر علی لندی رسیدم. کوهی از صفا و دریایی از معرفت؛ یکی از دوستان سه یا چهار بار از علی پرسید درد و مشکلی داری؟ علی هم می‌گفت نه.

بیرون که آمدیم، گفتم آتش بر علی، گلستان شده است.‌..
راستی؛ ققنوس خوزستان و افتخار ایران پر کشید.

فیلم تشییع جنازه علی لندی نوجوان ایذه ای:

 

خاکسپاری پیکر «علی لندی» نوجوان فداکار ایذه‌ای:

مرایم خاکسپاری علی لندی

 

پیکر علی لندی

 

راویتی از آخرین لحظات زندگی علی لندی

آنچه علی لندی پسر ١۵ ساله اهل ایذه خوزستان به عمل تبدیل کرد ذهنیت همه ما درباره دهه هشتادی‌ها که به آنها می‌گفتیم گودزیلا را دگرگون کرد.روایت محمدمالی روزنامه نگار خوزستانی و مدیرمسئول روزنامه خوزی‌ها درباره آخرین لحظات زندگی مرحوم علی لندی را ببینید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=449466

ثبت نظر

-