بیوگرافی الهه فرشچی؛ بازیگر زن جوان کشورمان

  • کد خبر : 448533
  • 27 شهریور 1400 - 12:15
بیوگرافی الهه فرشچی؛ بازیگر زن جوان کشورمان

به گزارش نیوز: بیوگرافی الهه فرشچی متولد 21 دی 1368 در کاشان، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته تئانر از دانشکده هنر و معماری می باشد، تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد و در عین مخالفت خانواده به سمت بازیگری رفت.الهه فرشچی مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

او تاکنون چند تله فیلم بازی کرده است . از جمله : تله فیلم پاپوش در سال ۹۰ به کارگردانی منوچهر هادی – تله فیلم گدایان ساخته سیامک خواجه وند در سال ۹۱ – و بازی در سریال همه چیز آنجاست در نقش بیتا سال ۹۳ ساخته شهرام شاه حسینی.

علاقه به بازیگری از کودکی

علاقه ام به بازیگری از دوران کودکی شروع شد.به قدر بازیگری را دوست داشتم که با دوستان در دبستان نمایش اجرا می کردم، و یا زمانی که با دوستانم تنها بودیم می گفتم از من بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم.

بیوگرافی الهه فرشچی

مخالفت خانواده

بیوگرافی الهه فرشچی؛ پدر و مادرم اصلا موافق نوبدند در بازیگری فعالیت کنم.آنها هم مثل اغلب پدر و مادرا دوست داشتند فرزندشان مهندس یا دکتر شود، منتهی در نهایت در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.

>>>بیشتر بخوانید:

کشف حجاب بازیگر زن،زهره فکور صبور/عکس باورنکردنی

تئاتر و تلویزیون

قطعا فعالیت در تئاتر را ادامه خواهم داد، نفس کشیدن در تئاتر و جایی که من در آن اموخته ام، برایم ارزشمند است بازیگری قطعا در همه مدیوم ها چیزی مشترک است.

اینکه به عنوان یک بازیگر باید کارت را انجام بدهی اما در تئاتر قطعا این اتفاق زنده تر است بازی در تلویزیون برای من به تجربه بیشتری نیاز دارد و این موضوع نیازمند طی شدن زمان است.

ماجرای کشف حجاب !

بیوگرافی الهه فرشچی اسفند ماه 96 بود که انتشار یک عکس بی حجاب از او با این عنوان که ایران را برای همیشه ترک کرده و قصد ادامه بازیگری را ندارد به شدت جنجالی شد

بیوگرافی الهه فرشچی

او ساعاتی بعد با تکذیب این خبر اعلام کرد اکانت اینستاگرام اش مورد سودجوی قرار گرفته و با عذرخواهی از انتشار این عکس اعلام کرد از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد کرد.خانم بازیگر مدتی است در کشور دبی زندگی می کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=448533

ثبت نظر

-