کار عجیب والدین چینی با فرزندانشان؛ تزریق خون مرغ به کودکان!

  • کد خبر : 448522
  • 27 شهریور 1400 - 11:38
کار عجیب والدین چینی با فرزندانشان؛ تزریق خون مرغ به کودکان!
نیوز: چینی ها همیشه به انجام کارهای عجیب و غریب زبان زد هستند. اینبار تزریق خون مرغ به کودکان/خانواده مرغی یک استایل دیوانه‌وار، از والدینی است که در آن خون مرغ را به فرزندان تزریق می‌کنند تا همه مشکلات و بیماری آن‌ها از جمله ناباروری، سرطان و کچلی بهبود پیدا کند. کودکان چینی جزو پر تلاش‌ترین کودکان جهان هستند و به جرات پشتکار بالای آنها همیشه مورد تحسین بوده اما برخی از اقدامات انجام شده برای این کودکان مقبول نیست.
تزریق خون مرغ به کودکان: والدین چینی که می‌خواستند فرزندان شان یک شخص فوق العاده قوی و موفق در هر زمینه‌ای باشد، به روش عجیبی روی آوردند که باعث شد به آن‌ها اصطلاح خانواده مرغی بدهند. والدینی که بنا به دلایل خاص خود، اقدام به انجام روشی عجیب کردند.
خانواده مرغی یک استایل دیوانه‌وار، از والدینی است که در آن خون مرغ را به فرزندان تزریق می‌کنند تا همه مشکلات و بیماری آن‌ها از جمله ناباروری، سرطان و کچلی بهبود پیدا کند.

استروئیدهای موجود در خون مرغ همچنین باعث افزایش فعالیت در کودکان می‌شود و موجب می‌شود که آن‌ها در زمینه‌های تحصیلی و همچنین ورزش به شدت موفق باشند. به این فرزندان بچه مرغ گفته می‌شود.

این روش نسبتاً در کشور چین رایج است و در شهرهایی از جمله بیجینگ و شانگهای رواج بیشتری دارد. این روش کمی شبیه به والدین هلی کوپتری است که در آمریکا وجود داشت.

آن‌ها در این روش باور و عقاید خاصی داشتند و بر این عقیده بودند که یک مدرسه کافی نیست و نمره خوب هم کافی نیست، بلکه همه چیز باید با هم مساوی باشد و بچه‌ها باید بتوانند در همه زمینه‌ها بدرخشند. در واقع انتظار بیش از حد از فرزندانشان داشتند و برای همین به چنین روش‌های عجیب و غریبی روی آورده‌اند.

 

اکنون گزارشات از کشور چین نشان می‌دهد که افسردگی بین نوجوانان این کشور به شدت افزایش پیدا کرده‌است. مطالعاتی هم نشان می‌دهد که 25 درصد نوجوانان چینی از افسردگی رنج می‌برند و 7.4 درصد افسردگی شدید دارند.

نرخ نزدیک بینی در بین کودکان چینی هم بالاترین حد ممکن در کل جهان است. 71 % بچه‌ها در دوره راهنمایی و 81 درصد بچه‌های دبیرستانی تقریباً در وضعیت خطرناکی هستند.

>>>بیشتر بخوانید:

مرد چینی با ترکاندن جوش، تا پای مرگ رفت!

در واقع رقابت بین فرزندان چین بسیار زیاد است و علت آن هم تربیت خانوادهها است که می‌خواهند همیشه فرزندانشان در این رقابت بدرخشند و رویاها و آرزوهایشان برای فرزندان تمام ناشدنی است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=448522

ثبت نظر

-