دستگیری سارقان مسلح طلافروشی پلدختر/آن ها در سطح شهر چرخاندن/فیلم

  • کد خبر : 448045
  • 23 شهریور 1400 - 12:17
دستگیری سارقان مسلح طلافروشی پلدختر/آن ها در سطح شهر چرخاندن/فیلم

نیوز: سارقان مسلح طلافروشی پلدختر دستگیر شدند.گروه استان‌ها- دادستان گفت: ۷ نفر از سارقان مسلح طلا فروشی شهرستان پلدختر دستگیر و عوامل ۵ فقره سرقت در خرم‌آباد، دورود و الشتر شناسایی و دستگیر شدند.

 داریوش  شاهون‌وند ظهر امروز در حاشیه عملیات گرداندان سارقان مسلح در سطح محلات شهر خرم‌آباد در جمع خبرنگاران  این شهرستان با  اشاره به برخورد قاطع سیستم قضایی استان با عاملان سرقت‌های مسلحانه اظهار داشت: با توجه  به هشدارهای سیستم قضایی و مراجع  انتظامی استان با سارقان مسلح  که سبب خدشه‌دار کردن نظم و امنیت عمومی مردم می شود  قاطعانه برخورد می‌شود.

وی افزود : متاسفانه طی ماه‌های اخیر شاهد سرقت‌های مسلحانه به نحوه‌های گوناگون در سطح استان بودیم و همچنین سیزدهم مرداد ماه امسال یک مورد سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهرستان  پلدختر به وقوع پیوست که نگرانی و احساس نا امنی را در جامعه بیشتر کرده بود در همین راستا  برخورد با عوامل این سرقت‌ها به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت.

دستگیری سارقی که فیلم آن در فضای مجازی باز نشر شده

دادستان عنوان کرد: خوشبختانه نیروی انتظامی در راستای شناسایی عوامل سرقت‌های مسلحانه بیش از توان واقعی  بابکارگیری کلیه سیستم‌های اطلاعاتی  اقدام به شناسایی سارقان مسلح کرد 7 نفر از سارقان مسلح  طلا فروشی شهرستان پلدختر و 5 فقره سرقت در  خرم‌آباد، دورود و الشتر شناسایی و دستگیر کردند.

وی بیان کرد: مجازات سارقان مسلح دستگیر شده  به اتهام محاربه با اشد مجازات که اعدام است برای آنها تعیین خواهد کرد و جلسات دادرسی این متهمان به صورت علنی است.

چرخاندن سارقان مسلح طلافروشی پلدختر:

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=448045
-