نیمار به خاطر مودب بودن پاداش می گرفت/سالی 6.5 میلیون یورو!!!

  • کد خبر : 446997
  • 16 شهریور 1400 - 8:32
نیمار به خاطر مودب بودن پاداش می گرفت/سالی 6.5 میلیون یورو!!!

نیوز: پاداش عجیب نیمار/پاداش پی‌اس‌جی به نیمار: سالی 6.5 میلیون یورو برای مودب بودن!انتقال نیمار از بارسلونا به پی اس جی در سال 2017 همچنان خبرساز است.

پاداش عجیب نیمار/ نیمار همچنان با 222 میلیون یورو گران ترین خرید تاریخ فوتبال است. بندهایی از این قرارداد در روزهای اخیر منتشر شده که به شدت خبرساز شده است. در حقیقت نیمار در زمان پیوستن به پی اس جی برای دریافت دستمزد سالانه 43.3 میلیون یورو به توافق رسید که در صورت تمدید نیز 50.6 میلیون یورو پاداش می گرفت. حالا بند نسبتا عجیبی از قرارداد نیمار فاش شده است که نشان می دهد بازیکن برزیلی برای این که مودب باشد و با هواداران برخورد خوبی داشته باشد، پاداش دریافت می کند!بر اساس این بند، نیمار برای مودب بودن سالی 6.500.160 یورو یعنی ماهی 541.680 یورو از پی اس جی دریافت می کند. بر اساس این بند، نیمار باید “خوش اخلاق، صمیمی و خوش برخورد باشد و همیشه رفتار خوبی با هواداران داشته باشد.” از سویی نیمار از انجام هر گونه مصاحبه علیه نقشه های تاکتیکی تیم فرانسوی منع شده است.

معاملات توکن PSG افزایش یافت/پرداخت بخشی از قرارداد مسی با ارز دیجیتال

اگر مالیات را کم کنیم، نیمار فقط به خاطر این که خوش رفتار باشد ماهی 375 هزار یورو دریافت می کند. البته او تنها بازیکن پی اس جی نیست که چنین بند عجیبی را در قراردادش دارد. به طور مثال تیاگو سیلوا به خاطر این که در پایان بازیها نزد هواداران می رفت و برایشان دست تکان می داد، 33 هزار یورو پاداش می گرفت.

البته نیمار پیش از این چنین ماجرایی را تکذیب کرده بود اما با توجه به این که ال موندو به جزئیات قرارداد نیمار دست پیدا کرده، نمی توان آن را نادیده گرفت.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=446997

ثبت نظر

-