ویدیویی از مردی که در گرگان با قمه و تبر به 11 عابر حمله می‌کند/فیلم

  • کد خبر : 442326
  • 13 مرداد 1400 - 15:11
ویدیویی از مردی که در گرگان با قمه و تبر به 11 عابر حمله می‌کند/فیلم

نیوز: مردی در گرگان با قمه وتبر، که سرو صدا به پا کرد.یک فردی که عصر دیروز در چهارراه میدان گرگان 1 نفر را کشته و 9 نفر دیگر را به شدت مجروح می‌کند که حال 2 نفرشان وخیم است.پلیس وی را دستگیر کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل قتل و مجر‌وح کردن ۱۰ نفر در گرگان خبر داد. فرزاد تاجره در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در ساعت ۱۹ امروز به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری و چاقوکشی در چهار راه میدان گرگان بلافاصله ماموران یگان امداد شهرستان به محل اعزام شدند.

وی در خصوص مردی در گرگان با قمه، افزود: با حضور پلیس در محل مشاهده شد فردی با تبر و چاقو در حال درگیری با تعدادی از رهگذران بوده که طی آن چند نفر از شهروندان مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم با مشاهده ماموران قصد حمله‌ور شدن به سمت پلیس را داشت که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در این لحظه متهم اقدام به فرار کرد.

>>> خبر تکمیلی/ جدید:

صدور کیفرخواست ضارب جنجالی تبر چهارراه میدان گرگان…

 

تاجره خاطرنشان کرد: با سرعت عمل و آمادگی بالای ماموران، متهم که مسلح به سلاح سرد تبر و کارد بود در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه یکی از شهروندان به علت شدت جراحت وارده فوت کرد و ۹ نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شدند که حال دو نفر از آنها بدحال گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه با اخذ دستورات قضایی تحقیقات در حال انجام است، گفت: علت و انگیزه این حادثه دلخراش در حال بررسی است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=442326
-