فیلم رسوایی مرد خائن و زن غریبه توسط همسرش

  • کد خبر : 43950
  • 30 فروردین 1399 - 8:33
فیلم رسوایی مرد خائن و زن غریبه توسط همسرش
 مرد خیانت کار توسط همسرش در خانه معشوقه اش دستگیر شد. فیلم رسوایی مرد خائن در رسانه لایولیک به اشتراک گذاشته شد نشان می دهد که مرد چینی با معشوقه اش در اتاق خواب بوده که همسرش و اقوام او به سراغشان آمده و به شدت زن و مرد برهنه را مورد ضرب و شتم قرار می دهند.

در حال حاضر از اوضاع زن و مرد خیانت کار اطلاعاتی به دست نیامده است اما انتشار این ویدیو تاکنون با بازدید زیادی رو به رو شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم رسوایی مرد خائن

عدم وفاداری و خیانت را می‌توان زیر پا گذاشتن تعهدی نامید که فرد در رابطه‌ای دوسویه نسبت به آن مسئول بوده‌است، این عدم تعهد می‌تواند عمدی یا غیرعمدی باشد، این موضوع مطابق عرف فرهنگ در بیشتر جوامع موضوعی ناخوشایند است.

>>>بیشتر بخوانید:

قتل شوم زن جوان آرایشگر توسط رفیقش

رابطه جنسی خارج از ازدواج

رابطه جنسی خارج از ازدواج در بسیاری از کشورها ممنوع نبوده و غیرقانونی نیست. اما ممکن است در جایی که منع قانونی ندارد تبعات قانونی از جمله در شرایط طلاق به وجود آورد و امکان شکایت کردن افراد وجود داشته باشد.

رابطه جنسی خارج از ازدواج در بیشتر کشورهای اسلامی غیرقانونی است. مانند عربستان سعودی، پاکستان، ایران، افغانستان، کویت، مالدیو، مراکش، عمان، موریتانی، امارات متحده عربی، قطر، سودان، یمن.

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=43950

برچسب ها