قتل مشکوک روحانی که ادمین فن پیچ بهنوش بختیاری بود

  • کد خبر : 439028
  • 23 تیر 1400 - 9:20
قتل مشکوک روحانی که ادمین فن پیچ بهنوش بختیاری بود

نیوز: قتل مشکوک یک روحانی که ادمین پیج طرفداران بهنوش‌بختیاری بود.  کشف جنازه در چیتگر سه روز پس از قتل، بهنوش بختیاری خبر از به قتل رسیدن ادمین اینستاگرامش بخاطر سرقت خبر داد. بهنوش بختیاری در ادامه ادعا کرد که عاملان قتل دستگیر شدند و تسلیت گفت.جنازه این روحانی در چیتگر آن هم سه روز بعد از قتل پیدا شده است.

به نوشته برخی رسانه ها، ادمین بهنوش‌بختیاری به قتل رسید. خانم بازیگر ایرانی در پیج اینستاگرامی خود خبر از قتل ادمین بهنوش‌بختیاری خبر داد. ادمین بهنوش بختیاری یک روحانی بود که چندی قبل به قتل رسید هنوز پلیس واکنشی به قتل ادمین بهنوش بختیاری نشان نداده است.
قتل ادمین بهنوش بختیاری

کانال تلگرامی چند ثانیه نوشت: به نوشته برخی رسانه ها، ادمین بهنوش‌بختیاری به قتل رسید. خانم بازیگر ایرانی در پیج اینستاگرامی خود خبر از قتل ادمین بهنوش‌بختیاری خبر داد. ادمین بهنوش‌بختیاری یک روحانی بود که چندی قبل به قتل رسید هنوز پلیس واکنشی به قتل ادمین بهنوش‌بختیاری نشان نداده است.

>>>بیشتر بخوانید:

دعوای تند بهنوش بختیاری با مجری شبکه فارسی زبان

اقتصاد آنلاین نیز نوشت: بهنوش‌بختیاری خبر از به قتل رسیدن ادمین اینستاگرامش بخاطر سرقت خبر داد. بهنوش بختیاری در ادامه ادعا کرد که عاملان قتل دستگیر شدند و تسلیت گفت.

جنازه این روحانی در چیتگر آن هم سه روز بعد از قتل پیدا شده است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=439028