تصاویر اصغر فرهادی در کنار دخترش در جشنواره فیلم کن

  • کد خبر : 439013
  • 23 تیر 1400 - 9:06
تصاویر اصغر فرهادی در کنار دخترش در جشنواره فیلم کن

نیوز: فیلم جدید اصغر فرهادی به جشنواره فیلم کن راه یافت. اصغر فرهادی و دخترش سارینا کنار امیر جدیدی در جشنواره فیلم کن،فیلم «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی امروز برای نخستین بار در جشنواره فیلم کن روی پرده می‌رود.در مراسم فرش قرمز فیلم جدید اصغر فرهادی در جشنواره کن امیر جدیدی و سارینا فرهادی کنار اصغر فرهادی حضور پیدا کردند.

تصویری از فرش قرمز «قهرمان» را ببینید.

 اصغر فرهادی در کن

جشنواره فیلم کن پس از یک دوره که به دلیل کرونا برگزار نشد امسال با حضور چهره‌های بزرگ سینمای جهان برگزار شد.

 اصغر‌فرهادی در کن با قهرمان

فیلم جدید اصغر فرهادی «قهرمان» در بخش مسابقه جشنواره کن به نمایش در آمد؛ چهارمین حضور تنها کارگردان ایرانی برنده اسکار.اصغر فرهادی این فیلم را در شهر شیراز فیلمبرداری کرده است. قرار است قهرمان ساعت ۶ عصر به وقت تهران در جشنواره کن به نمایش دربیاید.

>>>بیشتر بخوانید:

پرفروش‌ترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران را بشناسید

پیش از این اصغرفرهادی جوایز معتبری با دو فیلم گذشته و فروشنده در این جشنواره به دست آورده بود؛ جایزه بهترین بازیگری برای بازیگر زن فرانسوی «برنیس بژو» برای فیلم «گذشته» و جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگر جشنواره، شهاب حسینی، برای «فروشنده.»برای اولین بار پس از جشنواره کن، فیلم «قهرمان» از ۲۲ ماه دسامبر در فرانسه به نمایش عمومی در می‌آید. به جز فرانسه فیلم فرهادی در ۳۰ کشور جهان اکران می شود. از جمله در ایالات متحده و کانادا و استرالیا.

 اصغر فرهادی در کن به همراه دخترش

فیلم اصغر‌فرهادی ۵ بار در طول جشنواره کن به نمایش درمی‌آید. قهرمان فیلمی بلند با مدت زمان ۲ ساعت و ۷ دقیقه است.

داستان حول رحیم «قهرمان» فیلم می‌چرخد. امیر جدیدی نقش رحیم را ایفا می کند. او به دلیل عدم پرداخت بدهی‌هایش در زندان است و در جریان یک مرخصی دو روزه اتفاقاتی می‌افتد که زندگی او را متحول می‌کند.

بازیگران شناخته شده این فیلم به جز امیر جدیدی، محسن تنابنده و فرشته صدرعرفایی هستند. همچون فیلم جدایی نادر از سیمین، سارینا فرهادی، دختر کارگردان نیز در فیلم هنرنمایی می‌کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=439013