لیورپول اکو گزارش می دهد که مادر استفن در ابتدا متوجه صورت مادر بزرگ بر روی سر بچه میشود. همسر استفن، مایکل دیویس قبل از ازدواج با او عمل وازکتومی داشت اما از آنجایی که او در سال گذشته این عمل را بازگرداند او از روح مادر بزرگش تقاضای یک فرزند کرد.

دیدن روح مادربزرگ در رحم مادر باردار را وحشت زده کرد! + عکس

زن باردار جوان می گوید :من دیروز فقط تصاویر اسکن را دریافت کردم و آن را نگاه نکردم این مادرم بود که متوجه موضوع شد و هنگامی که آن را مشاهده کردم شوکه و متعجب شدم.

او گفت این مادربزرگ توست و من بی اندازه خوشحال شدم فورا متوجه او شدم و از دیروز گریه کرده ام ما او را 14 سال پیش از دست داده ایم این عجیب است و من را خوشحال میکند زیرا متوجه شدم او 14 سال است که در کنار ماست.

>>>بیشتر بخوانید:

عکس تلخ / کشف جنازه جنین ۶ ماهه در تبریز

استفن که اولین فرزند خود را به دنیا می آورد معتقد است مادر بزرگش 100% همراه اوست ، اخیرا در مراسم تدفین عمویش او به همه گفت که همه ی اعضای خانواده اش میتوانند مادربزرگ را اطراف خودشان حس کنند و هرکس میتواند شکم برآمده ی او را لمس کند و به مادربزرگ چیزی بگوید.

استفن میگوید:من باور دارم که این راه را او برای اینکه بگوید همه چیز درست میشود انتخاب کرده است زیرا من در طی این حاملگی بسیار نگران بودم و او به ما اطلاع داده است که هنوز اطراف ماست. اما شوهر استفن به اندازه ی او به این موضوع اعتقاد ندارد و میگوید سخت میتواند این مسائل را باور کند.