سارا و نیکا در لایو اینستاگرامی صحت خبر حذف شدنشان را از قسمت جدید سریال پایتخت تایید کردند. آنان بسیار از این اتفاق ناراحت بودند، به طوری که حین تعریف کردن این ماجرا به گریه افتادند. بغض های سارا و نیکا موجی از ناراحتی مخاطبانشان را در پی داشت.

 

دلیل حذف شدن سارا و نیکا از سریال پایتخت چه بود؟

انتشار تصاویر نامتعارف سارا و نیکا فرقانی، بازیگران نوجوان سریال پایتخت باعث حذف شدنشان از این سریال شده بود. این جنجال ها گمانه‌زنی ها را در متوقف شدن ساخت پایتخت 6 قوت بخشید. اما بر خلاف تمام حواشی در عدم ساخت قسمت جدید پایتخت، این سریال هفتمین قسمت خودش را هم روی آنتن تلویزیون برد. اما جای خالی سارا و نیکا، دوقلوهای افسانه ای پایتخت در این سریال به چشم می خورد.

>>>بیشتر بخوانید:

سارا و نیکا و چاش مومو/به همراه عکس

سارا ونیکا

برخی مخاطبان از نبودن سارا و نیکا گلایه کردند ، برخی هم دست به انتقاد زدند؛ و در این بین تنها دوقلو های پایتختی بودند که باید سریال پایتخت را از دور تماشا می کردند!

بازیگران نوجوانی که  از 9 ماهگی جلوی دوربین بودند، این بار به خاطر سبک زندگی متفاوت و انتشار کلیپی نامتعارف از بازی کردن جلوی دوربین محروم شدند. این در حالی است که این دوقلوهای پایتختی از 8 سالگی در سوئد زندگی کرده و با سبک زندگی متفاوت تری بزرگ شوند. برخی مخاطبان با اشاره به محل زندگی چندین ساله آنان رفتار نامتعارفشان را توجیه کردند و خواستار برگشت آنان به فصل جدید پایتخت شدند.

در نهایت باید دید سرنوشت سارا و نیکا چگونه رقم خواهد خورد و آنان می توانند دوباره به تیم پایتخت ملحق شوند؟

نیوز