مدیریت استقلال کجاست؟

  • کد خبر : 4370
  • 25 بهمن 1398 - 6:47
مدیریت استقلال کجاست؟

به گزارش نیوز، حسین فرزامی مدیر اسبق باشگاه استقلال همچنان منتقد مدیریت فعلی همین باشگاه است.

بازی استقلال- الشرطه را دیدید؟
غصه خوردم و دیدم. این بچه‌ها دیگر رمق بازی نداشتند. به خدا این ظلم است که بازیکنان تیم در ۱۵، ۱۶ روز ۵ بار به میدان بروند.

 ولی بازی‌های آسیایی از قبل برنامه‌ریزی شده بود و پلی آف‌ها هم تحت تأثیر موضوع بازی در کشور ثالث…‌

ای بابا! این‌ها را همه می‌دانیم ولی خودمان که می‌توانستیم دو تا بازی این وسط را حذف کنیم یا لااقل یکی از دو بازی نفت مسجدسلیمان یا شهرآورد را برمی‌داشتیم. پس این رؤسای باشگاه چه می‌کنند؟ کجا هستند تا حق این بچه‌ها را از فدراسیون بگیرند. پس لابی کردن برای چیست؟ فقط بلدند برای ورود به هیئت‌مدیره لابی کنند؟ رئیس باشگاه باید این‌قدر بُرش داشته باشد که برود و آن وسط یکی از دو بازی داخلی استقلال را حذف کند.

اما سازمان لیگ گفته حتی جای یک تغییر هم نیست.
مگر می‌شود؟ زورمان به AFC نمی‌رسد، برای خودمان که می‌توانیم برنامه‌ریزی کنیم. پس چطور است که توقع دارند استقلال و سپاهان و بقیه در آسیا پرچم فدراسیون را بالا ببرند؟ پرچم اصلی این تیم‌ها مگر پرچم ایران نیست؟ پس چطور ممکن است که یک جای خالی برای نماینده‌های ایران نداشته باشند؟ این تیم‌ها همین‌طوری که از طرف AFC لطمه دیده‌اند و باید هر سه بازی رفت‌شان در دور گروهی را در خانه رقبا بازی کنند. لااقل فدراسیون فوتبال خودمان دیگر آن‌ها را نزند.

پیشنهادتان چیست؟
مدیر باشگاه هر کسی که هست برود با سازمان لیگ حرف بزند. دو روز دیگر می‌خواهند برنامه دیدار‌های عقب‌افتاده فولاد و سپاهان را هم بدهند. از الان بروند و بگویند استقلال در آسیا بازی دارد. شاید آن بندگان خدا از شلوغی کارهایشان نمی‌دانند استقلال باید با الاهلی و الوحده بازی کند بعد بلافاصله به دور برگشت برود. تقصیری هم ندارند درگیر انتخابات فدراسیون هستند و هر کسی دنبال لابی‌های خودش است. یک نفر لااقل به داد این هوادار برسد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=4370

ثبت نظر

-