بازداشت مرد شیطان صفت آمریکایی در شهرک غرب

سه شنبه 25 خرداد ماه سال جاری ماموران گشت انتظامی در شهرک غرب تهران به مرد 30 ساله ای مشکوک شدند. ماموران پلیس مشاهده کردند مرد جوان با یک خانم در رستورانی نشسته و در حال انگلیسی صحبت کردن است.

ماموران پلیس با برسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی متوجه شدند، مرد جوان شیادی است که با ادعای زندگی کردن در آمریکا دختران جوان تهرانی را وسوسه کرده و به آن ها پیشنهاد ارتباط نامشروع داده است.

مرد شیطان صفت آمریکایی

همین قضیه باعث شد تا ظن پلیس به مرد تهرانی برانگیخته شود. ماموران پلیس بلافاصله برای دستگیری مرد شیطان صفت وارد عمل شده و متهم را در یک عملیات دستگیر کردند. مرد شیطان صفت که زبان انگلیسی را به خوبی حرف می‌زند پس از دستگیری در بازجویی ها صراحتا به کلاهبرداری از 5 خانم جوان تهرانی با شیوه و شگردی عجیبی اعتراف کرد.

>>>بیشتر بخوانید:

اخاذی یک میلیاردی به بهانه انتشار تصاویر خصوصی دختر یزدی

ماجرای مرد شیطان صفت آمریکایی در شهرک غرب

آمریکایی شیطان صفت ماجرای خود را اینطور بیان کرد: «در یک فروشگاه کار می‌کردم که پس از ویروس کرونا شغل خود را از دست دادم. مشکلات مالی زیادی داشتم و زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته بودم برای همین تصمیم گرفتم از دخترهای جوان با ادعای زندگی کردن در آمریکا کلاهبرداری کنم.»

این متهم ادامه داد: «با کلاهبرداری از دختر های جوان اوضاع مالی زندگی ام بهتر شده بود. چند سال قبل هم به همین جرم توسط پلیس تهران بازداشت شده بودم.»

متهم در پایان گفت:«با انگلیسی صحبت کردن اعتماد دختران  را برای مهاجرت به آمریکا جلب و از آن ها سواستفاده می‌کردم. روز دستگیری با دختری جوان و پولدار داخل رستوران قرار داشتم که در یک لحظه پلیس با عملیات غافلگیرانه ای من را بازداشت کرد.»

بنابراین گزارش پرونده متهم پس از اعترافاتش جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.