واکنش استیلی به استوری مشترک بازیکنان امید

  • کد خبر : 4319
  • 25 بهمن 1398 - 0:30
واکنش استیلی به استوری مشترک بازیکنان امید

به گزارش نیوز، تعدادى از بازیکنان تیم ملى امید که در مسابقات تایلند حضور نداشتند اما در مرحله انتخابی این تیم را همراهى مى‌کردند پاداش مرحله قبلى را دریافت نکردند و در استورى مشترکى به این موضوع واکنش نشان دادند.

حمید استیلى در این مورد گفت: اول از همه باید از وزارت ورزش، کمیته المپیک و مجموعه همراه اول تشکر کنم که واقعا به تیم امید کمک کردند و اگر این حمایت‌ها نبود براى اعزام تیم هم دچار مشکل مى‌شدیم. فدراسیون به دلیل مشکلات مالى دیگر نمى‌توانست به ما کمک کند و در این مقطع خود من از این عزیزان درخواست کمک کردم. مجموعا در حدود ۴ میلیارد تومان به ما کمک شد. بخشى از این مبالغ را خود من دریافت کردم و تحویل امور مالى فدراسیون دادم. ما در قبال این میزان پولى که آوردیم فقط یک خواهش کردیم و آن این بود که پاداش همه اعضاى تیم به صورت یکسان پرداخت شود.

واکنش حمیداستیلی به استوری مشترک بازیکنان امید

سرمربى تیم امید در مورد استورى بازیکنان گفت: این بچه‌ها حقشان را مى‌خواهند و انصاف نیست با آنها اینطور رفتار شود. ما ۴ میلیارد آوردیم و خواهش کردیم حالا که هزینه‌هاى تیم با این منابع تامین شده حداقل پاداش‌ها را به نفرات تیمى که در مرحله انتخابی موفق به صعود شد پرداخت کنند. متاسفانه شاهد بودیم تنها به نفراتى پاداش داده شد که در تایلند حاضر بودند و سایر بچه‌ها را حذف کردند. من بارها پیگیرى کردم و گفتند پرداخت مى‌کنیم اما باز هم به این وعده‌ها عمل نشد. به نظرم بچه‌ها حق داشتند اعتراض کنند. این اخلاقى نیست که قولى بدهند و عمل نکنند. اگر مى‌دانستم اینطور رفتار مى‌کنند حتما خودم این مبلغ را بین بچه‌ها تقسیم مى‌کردم و اجازه نمى‌دادم اینطور در حق آنها ظلم شود. من در این مدت یک ریال براى خودم چیزى از فدراسیون دریافت نکردم و در طول دو سال هیچ دستمزدى نگرفتم، حداقل وقتى قولى به بچه‌ا دادم و حتى پولش را فراهم کردم انتظار داشتم فدراسیون هم جور دیگرى رفتار کند. باز هم امیدوارم این مسئله را حل کنند و ما مدیون این بچه‌ها نباشیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=4319

ثبت نظر

-