پوزیشن رابطه دهانی/آموزش 8 پوزیشن خلاقانه برای رابطه جنسی دهانی به همراه عکس

  • کد خبر : 429710
  • 03 خرداد 1400 - 15:00
پوزیشن رابطه دهانی/آموزش 8 پوزیشن خلاقانه برای رابطه جنسی دهانی به همراه عکس

متأسفانه، بیشتر ما تمایل به انجام رابطه جنسی دهانی با پوزیشن های تکراری و همیشگی داریم و بیشتر به این شکل است که شریک روی تشک صاف دراز کشیده و دیگری با رابطه دهان سعی در ارضا کردن او دارد. این پوزیشن رابطه جنسی دهانی کلاسیک نه تنها باعث می شود که مناطق حساس تحریک نشود بلکه باعث می شود به تدریج افراد نسبت به رابطه جنسی دهانی(اورال سکس)دلسرد شوند.

وقتی پوزیشن های جنسی را امتحان می کنید تا اطمینان حاصل کنید از نظر جسمی در حین رابطه راحت هستید، لذت بیشتر می شود، زیرا می توانید به جای نگرانی در مورد ناراحتی های جسمی مانند خستگی و گرفتگی عضلات، بر تحریک درست نقاط حساس تمرکز کنید. همچنین می توانید زوایای جدید ، نقاط تحریک زا، ریتم ها و مکان هایی را برای تحریک پیدا کنید که به تازه و هیجان انگیز نگه داشتن رابطه جنسی دهانی کمک می کند.

این پوزیشن های خلاقانه و راحت رابطه جنسی دهانی (اورال سکس) را امتحان کنید تا شریک خود را با روش ها و حس های جدید به اوج لذت برسانید.

پوزیشن جنسی زئوس

این مسئله که مردها دوست دارند احساس قدرت و برتری نسبت به زن داشته باشند اصلا چیز جدیدی نیست و همه میدانند که مردها عاشق یک رابطه دهانی خوب هستند. به همین دلیل هیچ چیز مثل یک رابطه دهانی خوب در این پوزیشن باعث غرور مرد نمیشود. در این پوزیشن مرد می ایستد و پا های خود را به اندازه عرض شانه باز میکند.

پوزیشن زئوس

سپس زن جوری جلوی مرد زانو میزند (زیر پا یک بالشت کوچک قرار دهید) که آلت تناسلی مرد درست رو به روی صورت و دهان او قرار بگیرد. در مرحله بعد مرد سر زن را میگیرد و ریتم حرکت را کنترل میکند. زن نیز باسن مرد را در دست خواهد داشت. در این پوزیشن مرد میتواند همسر خود و سینه هایش را نگاه کند.


پوزیشن جنسی 68

مانند پوزیشن 69، این پوزیشن رابطه جنسی دهانی شامل وارونه بودن بدن هاست، اما تفاوت آن در این است که شما به طور همزمان عمل دهانی انجام نمی دهید. و فقط یکی از شرکا رابطه دهانی را انجام می دهد. یک شریک به پشت دراز می کشد و دیگری در بالا – همچنین به پشت – در حالی که پاهای خود را بالای سر شریک زندگی خود قرار می دهد به گونه ای روی صورت او می نشیند و رابطه دهانی انجام می شود.

پوزیشن سکس دهانی69


پوزیشن جنسی سرباز(پوزیشن های ساک زدن)

این گزینه هم یکی از پوزیشن هایی است که اگر شوهرتان خسته باشد بدردتان میخورد. برای اجرای این پوزیشن مرد فقط باید براحتی دراز بکشد و زن نیز باید در کنار او دراز کشیده و سر خود را روی شکم وی قرار دهد.

پوزیشن جنسی سرباز اورال سکس محبوب

سپس با یک دست آلت مرد را در دست گرفته و با دهان نیز رابطه دهانی انجام میدهد. اگر خیلی در سکس دهانی تجربه ندارید اشکالی ندارد. فقط خونسرد باشید و خیلی آرام و عاشقانه پیش بروید.


پوزیشن جنسی زمزمه(اورال سکس )

به جرات میتوان گفت که اگر در این پوزیشن برای همسر خود رابطه دهانی انجام دهید، او را دیوانه خود خواهید کرد! برای انجام این حالت از پوزیشن های رابطه جنسی دهانی مرد باید به حالت نیمه خوابیده قرار بگیرد و یک بالشت پشت خود قرار داده، دست ها کنار بدن و پاها صاف و با کمی فاصله باشد.

زن نیز جلوی مرد دراز میکشد و سر خود را به آلت تناسلی او نزدیک میکند. در این پوزیشن زن باید پاهای خود را همانند تصویر خم کند و میتواند برای ارضا کردن بهتر همسر خود از دست هایش نیز استفاده کند. در این پوزیشن مرد به راحتی میتواند سر زن را تکان دهد، موهای او را در دست بگیرد و یا صرفا از منظره لذت ببرد!


پوزیشن داگ استایل دهانی

یکی از انواع پوزیشن ها برای اورال سکس نوع داگ استایل است که در آن زن به صورت چهار دست و پا نشسته و مرد پشت سر او می نشیند و صورت خود را به واژن زن نزدیک می کند. برای راحتی انجام این پوزیشن زن باید پاهای خود را کمی از هم باز کرده تا مرد بین پاهای او قرار گیرد. این پوزیشن را برای ساک زدن مردان نیز می توان استفاده کرد اما به راحتی زن نیست.

پوزیشن داگ استایل

 

>>>بیشتر بخوانید:

سوالات جنسی/ حقایق جنسی که شاید دوست داشته باشید بدانید!


پوزیشن لبه تخت

این نوع رابطه دهانی مانند نوع کلاسیک بوده که در آن فرد دریافت کننده به پشت لبه تخت دراز کشیده طوری که ناحیه تناسلی او سر تخت قرار گیرد و همسر وی پایین تخت نشسته و سر خود را بین پاهای وی قرار می دهد.

پوزیشن لبه تخت


پوزیشن های ساک زدن(پوزیشن جنسی ساعت)

اگر از آمادگی بدنی خوبی برخوردار هستید و می خوانید در اورال سکس در سکس دهانی خود جذابیت بیشتری داشته باشید، پوزیشن ساعت یکی از خلاقانه ترین هاست.

پوزیشن جنسی ساعت، اورال سکس/پوزیشن دهانی

در این پوزیشن مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فاصله دارد در برابر دیوار بایستد، پا‌های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند. زن نیز باید روبروی مرد بایستد و پا‌های خود را کاملا بسته در کنار هم نگه دارد و سر خود را بین پا‌های همسر خود قرار دهد. سپس زن میتواند به راحتی رابطه دهانی داشته باشد و از دستان خود نیز استفاده کند.


پوزیشن جنسی دیوید کاپرفیلد

این پوزیشن جنسی دهانی که به جادوگری معروف شده است ، دارای دو “ترفند جادویی” است. اولی: با قرار دادن یک بالش در زیر باسن دریافت کننده، می توانید به طور جادویی لگن او را کج کنید تا پاهای او به راحتی روی شانه های انجام دهنده رابطه بماند.

پوزیشن جنسی دیوید کاپرفیلد

حالت دوم: در این حالت، انجام دهنده می تواند به آرامی بر روی شکم دریافت کننده فشار بیاورد و به بیرون آمدن کلیتوریس از زیر کلاه کلیتوریس کمک کند.

توجه: فقط در صورت تمایل به تحریک مستقیم کلیتوریس ، “ترفند” دوم را امتحان کنید. در غیر این صورت، ممکن است برای دریافت کننده مکیدن آن دردناک باشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=429710
  • نویسنده : نسرین احمدپور
  • منبع : https://www.menshealth.com/sex-women/g34382218/oral-sex-positions-for-women/