مقصر اصلی باخت استقلال مقابل پرسپولیس کیست؟

  • کد خبر : 428408
  • 26 اردیبهشت 1400 - 9:34
مقصر اصلی باخت استقلال مقابل پرسپولیس کیست؟

 سهیل مهدی در مورد اتفاقات پایان دربی ۹۵ پایتخت که در ورزشگاه آزادی با برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال به پایان رسید، اظهار کرد: آنچه در این دیدار رخ داد درون زمین بود و به خارج از زمین و پس از پایان مسابقه ختم نشد، دو تیم شرایط حساسی را تجربه می‌کردند و هیچ تیمی قصد نداشت بازی را واگذار کند، خوشبختانه نه در رختکن و نه در راهرو ورزشگاه اتفاقی رخ نداد و هرچه بود درون زمین مسابقه به پایان رسید.

مقصر اصلی باخت استقلال مقابل پرسپولیس مشخص شد ؛ اتهام سنگین علیه ستاره فرهاد مجیدی + سند ادموند اختر ، بازیکن پیشین  استقلال : استقلال تنها روی اشتباه فردی رشید مظاهری گل خورد و باخت.

ادموند اختر ، بازیکن پیشین  استقلال درباره دربی گفت: همه ما دیدیم که پرسپولیس فضا ها را کنترل کرد تا قائدی نتواند کاری کند. در مجموع ما به دلیل اشتباه فردی آقای مظاهری بازنده دربی بودیم.

باخت استقلال

ادموند اختر ، بازیکن پیشین  استقلال درباره دربی گفت:

هیچکدام از ما جای فرهاد مجیدی نبودیم که از شرایط تیم خبر داشته باشیم. بخاطر اینکه تیم نتیجه نمی گیرد همه کارشناس می شوند که اگر دیاباته زود تعویض می شد همه چی به نفع استقلال می شد.

>>>بیشتر بخوانید:

با فرهاد مجیدی به خاطر بی احترامی که کرده باید برخورد شود!

او ادامه داد:

همه ما می دانیم که دیاباته بازیکنی است که توپ را خوب نگه می دارد ، چرخش های خوبی دارد و می تواند تاثیرگذار باشد. آقای قائدی هم اگر فضا داشته باشد می تواند تاثیر بگذارد. همه ما دیدیم که پرسپولیس فضا ها را کنترل کرد تا قائدی نتواند کاری کند. در مجموع ما به دلیل اشتباه فردی آقای مظاهری بازنده دربی بودیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=428408

برچسب ها