آقازاده استقلالی به تیم مطرح آمریکایی پیوست

  • کد خبر : 427064
  • 18 اردیبهشت 1400 - 11:12
آقازاده استقلالی به تیم مطرح آمریکایی پیوست

ذوق زدگی آقازاده استقلالی از پیوستن به تیم مطرح آمریکایی،ارشیا بابازاده ، پسر حمید بابازاده : خیلی خوشحالم که به یک تیم بزرگ پیوسته ام،ارشیا بابازاده ، دروازه بان پیشین تیم استقلال که به تیم آستین بولد آمریکا پیوسته ، گفت : خیلی خوشحالم که به یک تیم بزرگ پیوستم و ما قطعاً امسال برای قهرمانی در لیگ می جنگیم.

من واقعاً خوشحال هستم از خداوند سپاسگزارم که فرصت حضور در یک تیم بزرگ را به دست آوردم.ارشیا بابازاده دروازه‌بان اسبق استقلال که به تیم فوتبال آستین بولد آمریکا پیوسته در خصوص عقد قرارداد رسمی با این تیم اظهار داشت:

وی افزود:

تمام تلاش خود را در زمین انجام خواهم داد تا به این باشگاه برای رسیدن به عنوان قهرمانی کمک کنم. مربی مارسلو و دستیار مربیان رایان تامپسون در جمع کردن تیم امسال و حضور بازیکنان بزرگ کار خارق العاده ای انجام دادند. ما قطعاً امسال برای قهرمانی در لیگ می جنگیم.

ارشیا بابازاده

ارشیا بابازاده ۲۵ ساله پیش از این در تیم فوتبال استقلال در کنار رحمتی و حسینی سابقه حضور در جمع آبی پوشان را داشت و بعد از جدایی از این تیم راهی تیم سوریتانی تایلند شد. وی بعد از جدایی از فوتبال تایلند در تیم‌های نیشا فیلادلفیا و نیشا میچیگان به میدان رفت و امسال نیز در تیم فوتبال آستین بولد به میدان خواهد رفت.وی پسر حمید بابازاده مربی و بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال است.

>>>بیشتر بخوانید:

چشم باشگاه دورتمند به دنبال مهاجم تیم ملی ایران

حمید آقا بابازاده دروازه‌بان ایرانی فوتبال در گذشته و کمک مربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران می‌باشد. وی سابقه فعالیت در کادر فنی تیم‌های ملی، سپاهان اصفهان و استیل آذین تهران را نیز در گذشته داشته‌ است و بیشتر با امیر قلعه‌نویی همکاری می‌کند. وی عضو تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی فوتسال ۱۹۹۲ بوده‌ است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=427064

برچسب ها