بازگشت برانکو به تیم ملی ایران!

  • کد خبر : 426860
  • 16 اردیبهشت 1400 - 11:45
بازگشت برانکو به تیم ملی ایران!

خبر جذاب و حاشیه ساز از فدراسیون/ بازگشت برانکو به تیم ملی ایران!برانکو ایوانکویچ قبل از پذیرفتن هدایت تیم ملی عمان گزینه اصلی تیم ملی ایران بود اما پیشنهاد مالی عجیب فدراسیون فوتبال او را ناامید کرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس که این روزها در تیم ملی عمان روزهای آرامی را سپری می‌کند احتمال دارد در آینده نزدیک دوباره روی نیمکت ایران بنشیند.

روزنامه گل ادعا کرده که فدراسیون فوتبال پس از پایان بازی‌های تیم ملی چه در صورت صعود و چه در صورت عدم صعود، به دنبال آوردن دوباره برانکو به فوتبال ایران است.

بازگشت برانکو به تیم ملی

البته این خبر چند روزی بود که دهان به دهان می‌گشت و برخی ایجنت‌های ایرانی نزدیک به فدراسیون هم این خبر را تایید کردند. یکی از ایجنت‌های ایرانی که نزدیک به باشگاه پرسپولیس و باشگاه‌های قطری است، مامور مذاکره با برانکو شده و در مذاکرات اولیه با چراغ سبز برانکو مواجه شده و حتی قرار شده این سرمربی کروات در روزهای آینده برنامه و شرایط خود را برای بازگشت به ایران اعلام کند.

>>>بیشتر بخوانید:

چشم باشگاه دورتمند به دنبال مهاجم تیم ملی ایران

التبه این در شرایطی است که برانکو با عمان نتیجه نگیرد اما اگر عمان صعود کرد و فسخ اتفاق افتاد، غرامت برانکو هم پای فدراسیون فوتبال ایران است.باید دید واکنش فدراسیون فوتبال ایران به این خبر چه خواهد بود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=426860

برچسب ها