تبریزی باید خودش را به بقیه مهاجمان برساند

  • کد خبر : 4226
  • 24 بهمن 1398 - 20:43
تبریزی باید خودش را به بقیه مهاجمان برساند

به گزارش نیوز، علی جباری بر این باور است که فشردگی بازی‌های استقلال این تیم را به شدت فرسوده کرده و باعث شده بازیکنانش دائم مصدوم شوند. او از مسئولان باشگاه خواست در این زمینه با مسئولان فدراسیون حرف بزنند.

استقلال نتوانست الشرطه را شکست دهد.
طبیعی بود. اولاً که می‌گفتند زمین خراب بوده است. فیلمی هم که روز قبل بازی از زمین دیدیم نشان می‌داد مچ پای بز هم در آن زمین می‌پیچد. نمی‌دانم AFC که این همه داعیه فوتبال حرفه‌ای و زمین‌های صاف و این مسائل را دارد و هر سال ۱۰ نفر را به ایران می‌فرستد که همه امکانات فوتبال حرفه‌ای را داشته باشید وگرنه از میزبانی محروم تان می‌کنیم چطور به الشرطه در این زمین میزبانی داده است.

فقط زمین موجب این تساوی شد؟
نه! این تیم خسته است. استقلال از ۵ بهمن تا شب بازی با الشرطه ۳ روز در میان بازی کرده است. کدام تیم را سراغ دارید که ظرف ۱۶ روز ۵ بازی سخت و سنگین داشته باشد. شاید عده‌ای از اروپا مثال بزنند و این مسائل را پیش بکشند ولی باید در جواب آن‌ها گفت کدام امکانات استقلال و بازیکنانش شبیه اروپاست که آن‌ها هم بتوانند هر ۳ روز در میان بازی کنند؟

اشکالی که این فشردگی ایجاد می‌کند چیست؟
باعث خستگی مفرط بازیکنان می‌شود. خستگی تمرکز را هم از بین می‌برد و در جریان بازی نمی‌تواند درست فکر کند و از طرفی باعث فرسوده شدن عضلات می‌شود و نتیجه اش این است که دیروز همه روزنامه‌ها تیتر زده بودند «بیمارستان استقلال.» الان این تیم چند بازیکن مصدوم دارد. این جفا در حق استقلال نیست بلکه جفا در حق میلیون‌ها طرفدار این تیم هم هست.

ولی سازمان لیگ می‌گوید چاره‌ای جز این نیست.
مگر می‌شود چاره‌ای نباشد؟ باید همه این مسائل را در نظر بگیرند و بعد برنامه‌ریزی کنند. چطور می‌توان انتظار داشت یک تیم این همه سختی بکشد و بعد در آسیا هم نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشد. اگر استقلال در آسیا حکم تیم ملی را دارد باید به همان اندازه هم برایش آوانس در نظر بگیرند و مراقب برنامه‌های بازی‌هایش باشند.

در نبود قائدی و دیاباته فکر می‌کنید زوج دیگری بتواند برای این تیم گلزنی کند؟
کار سخت شد. زوج دیاباته و قائدی خیلی خوب بودند. الان هم امیرارسلان مطهری خوب گل می‌زند ولی تبریزی است که باید خودش را به بقیه برساند. فکر می‌کنم او با یکی دو گل راه بیفتد. چاره‌ای هم غیر از این نیست.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=4226

ثبت نظر

-