پایان قلدری های زورگیران زاهدانی

  • کد خبر : 42243
  • 27 فروردین 1399 - 20:42
پایان قلدری های زورگیران زاهدانی

به گزارش رکنا، ابراهیم ملاشاهی اظهار کرد: در پی گزارش چند فقره زورگیری وجوه نقد و تلفن همراه از شهروندان در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با بررسی اظهارات مالباختگان و سرنخ های موجود به ۲ فرد سابقه دار مظنون و آنان را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

ملاشاهی تصریح کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از جمع آوری ادله و مستندات کافی در خصوص دست داشتن این ۲ مظنون در سرقت های اخیر با هماهنگی مقام قضائی آنان را با همکاری ماموران کلانتری شهر زاهدان ۱۷در اقدامی ضربتی در محدوده خیابان کوثر دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه شان یک قبضه اسلحه ساچمه زنی غیرمجاز، یک عدد افشانه فلفل و تعدادی گوشی تلفن همراه هوشمند مسروقه کشف کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های به عمل آمده و مواجهه حضوری با تعدادی از مالباختگان به ۱۶ فقره سرقت به عنف در ساعات پایانی شب در سطح شهرستان زاهدان اعتراف کردند.

ملاشاهی خاطرنشان کرد: با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی و شناسایی افراد مالخر کماکان ادامه دارد.

وی شهروندان خواست از تردد در مکان‌های خلوت به ویژه در ساعات پایانی شب خودداری و برای جابه‌جایی در شهر از تاکسی و خودروهای مشخص استفاده کنند و اگر پول و یا اشیاء قیمتی به همراه دارند، آن را به نحوی حمل کنند که جلب توجه نکند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=42243