دروازه‌بانی که قدر شماره یک بودن را نمی‌داند

  • کد خبر : 4095
  • 24 بهمن 1398 - 14:45
دروازه‌بانی که قدر شماره یک بودن را نمی‌داند

به گزارش نیوز، در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال و با توجه به حواشی که در تیم استقلال به وجود آمده بود، جدایی سیدمهدی رحمتی از این تیم قطعی شد. این هم خواسته بعضی هواداران بود و هم خواسته برخی بازیکنان، با این حال رحمتی خودش راه خروج را در پیش گرفت و در اوایل فصل نقل‌وانتقالات به تیم شهرخودرو پیوست و شاگرد یحیی گل‌محمدی شد.

استقلال که سیدحسین حسینی را به عنوان دروازه‌بان داشت به سراغ خرید دروازه‌بان دیگری نرفت و پس از سال‌ها این دروازه‌بان به آرزویش رسید و پیراهن شماره یک این تیم را بر تن کرد تا پس از فصل‌ها از زیر سایه رحمتی خارج شود و خودش به عنوان گلر یک درون دروازه استقلال بایستد. اما استقلال برای دروازه‌بان دوم سراغ یک گلر جوان رفت تا در مسابقات کنار حسینی حضور داشته باشد. حسین پورحمیدی از استقلال خوزستان به استقلال تهران آمد تا کنار حسینی وظیفه محافظت از دروازه استقلال را داشته باشند. دروازه‌بانی که از همان ابتدا مشخص بود فرصت بازی کردن در استقلال را نخواهد نداشت.

اولین بازی لیگ برتر استقلال مقابل ماشین سازی بود که در با اشتباه حسینی و البته دانشگر ضربه کاشته به سود ماشین‌سازی اعلام شد و همان کاشته بدون هیچ عکس العملی از حسینی وارد دروازه استقلال شد تا از همان هفته اول نگرانی‌ها بابت دروازه استقلال زیاد شود.

در طول فصل و تا به اینجا به عملکرد حسینی انتقادات زیادی وارد است از ترس از خروج گرفته تا مهار شوت‌ها در دو ضرب. اما قطعا اوج بی اعتمادی هواداران نسبت به حسینی به دربی ۹۱ بازمی‌گردد جایی که حسینی روی گل دوم می‌توانست روی شوت نه چندان سنگین استوکس عملکرد بهتری داشته باشد و حداقل توپ را زیر پای بشار رسن نیندازد، اما دقیقا این اتفاق افتاد و استقلال دقیقه ۹۰ برد در دربی را با تساوی عوض کرد.

حالا دیگر خیلی از هواداران و پیشکسوتان حسرت حضور رحمتی در استقلال را می‌خورند و حسینی هم مشکلات گلر یک بودن را در حال تجربه کردن است، او دیگر دروازه‌بان کم سن و سال گذشته نیست، حسینی ۲۷ سال سن دارد و انتظار‌ها برای حفاظت از دروازه استقلال بسیار بیشتر از عملکرد او در این فصل است.

شاید یکی از علت‌های افت حسینی در این فصل نبود یک گزینه جدی به عنوان رقیب در استقلال باشد، او هر عملکردی داشته باشد می‌داند که باز هم در بازی بعدی دروازه‌بان استقلال است، شاید این تفکر و نبود یک رقیب که برای حسینی یک تهدید باشد باعث ضعف او در استقلال شده، این مسئله‌ای است که شاید مجیدی و غلامپور در پایان فصل به دنبال یک دروازه‌بان شش دانگ برای این تیم باشند تا رقیب جدی حسینی برای دروازه استقلال باشند و این رقابت در نهایت به سود استقلال تمام شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=4095

ثبت نظر

-