کرگدن ناراضی اما خوشحال!

  • کد خبر : 4048
  • 24 بهمن 1398 - 12:54
کرگدن ناراضی اما خوشحال!
کرگدن ناراضی اما خوشحال!
به گزارش نیوز، جنارو گتوسو که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا در خانه اینتر به برتری یک بر صفر به برتری رسیدند، پس از این بازی در گفتگو با شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» ایتالیا گفت: وقتی می‌گویم باید توپ را بهتر پوشش دهیم و بازی بهتری در هر دو فاز دفاعی و هجومی داشته باشیم، منظورم دقیقاً چیزی است که در این بازی مقابل اینتر به نمایش گذاشتیم.
سرمربی ایتالیایی ناپولی که تیم تحت‌هدایتش با وجود غلبه بر تیم‌های لاتزیو، یوونتوس و اینتر، اخیراً مقابل لچه تن به شکست ۳ بر ۲ داد، تصریح کرد: وقتی مقابل تیم قدرتمندی همچون اینتر بازی می‌کنید، باید به آن‌ها احترام گذاشت و تلاش بیشتری کرد. به بازیکنانم تبریک می‌گویم، اما می‌خواهم همیشه چنین بازی‌ای را از آن‌ها ببینم و در ۱۷ بازی باقی‌مانده هم اینطور عمل کنیم. ما باید به هر رقیبی احترام بگذاریم و باید با همان رویکردی که در تمرینات روی آن‌ها کار می‌کنیم، بازی کنیم.
وی صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: اینتر تیم قدرتمندی است که ترکیبی از قدرت فیزیکی و تکنیک در این تیم دیده می‌شود. به طور طبیعی ما باید مهاجمان آن‌ها را خنثی می‌کردیم، چون بیشتر توپ‌ها به آن‌ها می‌رسید. ما در نیمه اول پاسکاری خوبی داشتیم، اما نتوانستیم با عزم راسخ بیشتری به دروازه اینتر حمله کنیم. در نیمه دوم هم در پی فشار بی‌امان اینتر مرتکب اشتباهات زیای شدیم.
گتوسو در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: از نگاه من، ما باید از حیث بازی بدون توپ پیشرفت کنیم، چون این همان جایی است که ممکن است باعث شکست ما در بازی‌ها شود. همچنین نباید هیچ حریفی را دست‌کم بگیریم، به طوری که در بازی با لچه با وجود اینکه ۸ یا ۹ بازیکن پشت توپ داشتیم و به امید اینکه یکی از هم‌تیمی‌ها اوضاع را درست می‌کند، دروازه‌مان باز شد.
سرمربی ناپولی که تیم‌تحت‌هدایتش در تاریخ ۱۵ اسفند در بازی برگشت در سن‌پائولو پذیرای تیم تحت‌هدایت آنتونیو کونته خواهد بود، در پایان خاطرنشان کرد: ما باید به کارمان ادامه دهیم، چون هنوز کاری نکرده‌ایم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=4048

ثبت نظر

-