به تازگی بخش دیگری از مصاحبه علی دایی با کیکر منتشر شده که دایی در آن با اشاره به نزدیک شدن رونالدو به رکوردش گفته: «بدون شک رونالدو بهترین بازیکن تمام ادوار است و چه خوب که رکورد من را او می شکند» این در حالی است که او در سال ۹۵ در خصوص قیاس بین مسی و رونالدو گفته بود: «لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است. او حتی از مارادونا هم بهتر است و کسی روی دستش نیامده.»

حرف های جنجالی علی دایی

مصاحبه قبلی علی دایی و نظرش راجب بهترین بازیکن تاریخ فوتبال

دایی البته در همان مصاحبه وقتی در خصوص بهترین بازیکنان حال دنیا صحبت کرده بود نامی از رونالدو نیاورده بود و در پاسخ به اینکه چرا از ستاره پرتغالی اسم نبرده سطح رونالدو را حتی از بازیکن سابق اتلتیکو هم پایین تر دانسته بود. «به نظرم گریزمان هم حتی از رونالدو بهتر است. رونالدو بازیکن بزرگی است اما آن چیزی که در فوتبال او بارز است قدرت بدنی اوست ولی به نظرم خلاقیت گریزمان از رونالدو بیشتر است و این بازیکن ابتکار بالایی در حین بازی دارد و می‌تواند پیشرفت بیشتری نیز داشته باشد»

به نظر می رسد رونالدو هر چه به رکورد علی دایی نزدیک تر شده سلیقه او را هم تحت تاثیر قرار داده است. وگرنه برتری گریزمان نسبت به رونالدوی در اوج موضوعی نیست که حتی خود مهاجم فرانسوی هم به آن اعتقاد داشته باشد. حالا بحث بهترین بازیکن تمام تاریخ که بماند!

>>>بیشتر بخوانید:

کشتی گیر آزادکار به دلیل تخلف دوپینگ محروم شد

انتقال آرمان رمضانی از پرسپولیس به استقلال!