تیم فوتبال استقلال در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال دیروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم فولاد خوزستان بود که این دیدار با برتری یک بر صفر آبی پوشان به پایان رسید. ارسلان مطهری در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی دروازه فولاد را باز کرد.

بازی استقلال و فولاد

صحبت های با کنایه نکونام

جواد نکونام که صحبت‌هایش را با کنایه مطرح کرد اما نامی از شخص خاصی نبرد با بیان اینکه صحبت‌هایش را کلی مطرح می‌کند گفت: ما تلاش خودمان را می‌کنیم و روی تیم خودمان تمرکز می‌کنیم. بعد از بازی نه بی احترامی می‌کنیم و نه بهانه می‌گیریم. فقط تبریک و خسته نباشید می‌گوئیم و گریه هم نمی‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان ادامه داد: هم ما موقعیت داشتیم و هم آنها. با یک پنالتی بازی را باختیم اما مشکلی نداریم. نه فحش می‌دهیم و نه بی احترامی می‌کنیم به کسی و نه می‌گوئیم داور این‌طور بوده و نه گریه می‌کنیم! می‌رویم تمرین می‌کنیم و زحمت می کشیم برای بازی بعد. این برد مبارک استقلالی‌ها باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد در مورد درست یا اشتباه بودن پنالتی که داور برای استقلال گرفت گفت: در دوربینی که من دیدم صحنه پنالتی مشخص نبود.

جواد نکونام در واکنش به این پرسش که برای اولین بار برابر استقلال شکست خورده است گفت: رکوردها برای شکسته شدن هستند. مهم بازی است. مهم این است که تیم ما شخصیت دارد. وقتی تیم‌ها برابر ما بازی می‌کنند و بردن برایشان مهم است نشان می‌دهد که تیم ما شخصیت بالایی دارد. وقتی استقلالی‌ها با بردن ما این‌طور خوشحالی می‌کنند و در بازی وقت تلف می‌کنند نشان از قدرت ماست.