۲۴ ساعت نگرانی برای بیرانوند

  • کد خبر : 394372
  • ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۶:۱۴
۲۴ ساعت نگرانی برای بیرانوند
[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم،  این اما اصلی‌ترین اتفاق نبود. علیرضا بیرانوند در یک صحنه که قصد داشت پای خود را به طور کامل باز کند تا مانع پاس در عرض و زمینی مهاجم گلاسگو شود، به ناگهان آسیب دید. پای او به درستی باز نشد و علیرضا در کشاله و زانوی خود احساس درد کرد. این مصدومیت باعث شد تا او از دقیقه ۷۷ نتواند به کار ادامه دهد و از زمین مسابقه تعویض شد.

 گل بد؟!

آن‌طور که رسانه‌های ایرانی و بلژیکی نوشته‌اند علیرضا روی گل اول مقصر بود. در این صحنه پاسی بلند پشت مدافعان آنتورپ ارسال شد. علیرضا از دروازه خارج شد و توپ را از جلوی پای مهاجم گلاسگو زد. توپ جلوی پای مهاجم دیگری افتاد ولی علیرضا تکل زد و توپ به بازیکن دیگری رسید و او هم با شوت از پشت محوطه دروازه آنتورپ را باز کرد. فرکوترن سرمربی آنها  بعد از بازی تحلیلش از گل خورده بیرانوند این بود: «علیرضا در صحنه گل اول خوب کار کرد چون خوب از دروازه بیرون آمد اما او در ادامه توپ را رها کرد. این اتفاقات ممکن است رخ بدهد ولی باید بدانید که تنبیه می‌شوید.»

سایت voetbalnieuws بلژیک هم دیروز به انتقادها از بیرانوند اشاره کرد و حتی از قول بعضی کاربران و منتقدان علیرضا نوشت: «معلوم نیست کادر فنی این باشگاه تا چه زمانی می‌خواهند علیرغم اشتباهات مرگبار این گلر، به او اعتماد کنند. بیرانوند به درد تیم ما نمی‌خورد.»‌

نکته قابل توجه این‌که بر خلاف دفعات گذشته که بیرانوند در مقابله با انتقادها هیچ مدافعی نداشت، حالا نه تنها کاربران ایرانی در فضای مجازی از او حمایت کرده‌اند

( کافیست سری به صفحه اینستاگرام آنتورپ بزنید تا ببینید طرفداران بیرانوند چه کامنت‌هایی برای او گذاشته‌اند) بلکه برخی طرفداران آنتورپ هم هوای دروازه‌بان ایرانی تیم‌شان را داشته‌اند. یکی از طرفداران بیرانوند نوشته که اگر جای بیرانوند، تیبو کورتوا درون دروازه ایستاده بود قطعا الان همه دنبال این بودیم که او را بی‌گناه نشان بدهیم.

کاربر دیگری هم به این نکته اشاره کرده که بیرانوند در لیگ بلژیک عملکرد خوبی داشته و آنها که از او انتقاد می‌کنند بهتر است دوباره آخرین بازی دی‌ولف را برای آنتورپ ببینند.

فوتبال‌نیوز بلژیک هم دیروز نوشت: «بیرانوند در بازی‌های اخیر نیز نشان داده است حد متوسط ندارد یا در بازی‌ها عملکرد بسیار خوبی دارد یا بسیار ضعیف. روی صحنه اول که گلاسگورنجرز به گل رسید او ضعیف عمل کرد ولی در ادامه یک سیو بسیار خوب داشت. بیرانوند یک گل را نیز از روی نقطه پنالتی دریافت کرد و در ادامه مصدوم شد و در حالی که تیمش ۳بر۲ پیش بود، در دقیقه ۷۵ زمین بازی را ترک کرد تا نمره ضعیف ۵ را دریافت کرده باشد.»

 علیرضا عکس گرفت

ولی مصدومیت علیرضا چقدر جدی است؟ او بعد از بازی گفت: «فعلا نمی‌توانم راه بروم. فیلم صحنه مصدومیتم را که می‌بینم حالم بد می‌شود.» علیرضا دیروز ام‌آرآی داد و فردا پزشکان درباره وضعیتش نظر خواهند داد. سرمربی آنتورپ هم دیروز گفت: «علیرضا در روزهای گذشته هم کمی مشکل داشت و در روزهای بعد هم مشکل‌ساز خواهد بود.»

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=394372