تمرین یواشکی استقلال در زمین تمرین جدید!

  • کد خبر : 393599
  • ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
تمرین یواشکی استقلال در زمین تمرین جدید!
[ad_1]


کد خبر: ۱۷۳۸۶۱۹/۵۶

زمان: ۱۳:۲۱  
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

بازدید: ۷,۸۲۷

محمود فکری ترجیح داد تمرین امروز تیمش را بدون اطلاع قبلی به زمین شماره ۴ آزادی منتقل کند.

به گزارش “ورزش سه”، اتفاقات عجیب و غریب پیرامون باشگاه استقلال پایانی ندارد و در حالیکه امروز صبح اعلام شد که تمرین استقلالی ها تعطیل شده است اما یکی از خبرگزاری ها با انتشار خبری مدعی شد که تمرین آبی پوشان تغییر کرده و به مکان جدیدی منتقل شده است.

رسانه رسمی باشگاه استقلال نیز بدون اطلاع قبلی و اعلام محل تمرین جدید در روز جمعه آبی پوشان، پس از ساعاتی تنها به انتشار تصاویری از تمرین استقلالی ها اقدام کرد. نکته جالب اینکه برخلاف همیشه که رسانه رسمی باشگاه محل تمرین آبی پوشان را اعلام می کرد، امروز از این کار خودداری کرد.

از تصاویر منتشر شده توسط کانال رسمی استقلال، مشخص است که تمرین امروز آبی پوشان بر روی چمن مصنوعی برگزار شده و از تصاویر پخش شده اینگونه به نظر می رسد تمرین امروز در زمین تمرین شماره ۴ آزادی برگزار شده است.

اقدام عجیب استقلالی ها برای تغییر یکباره محل تمرین در شرایطی رخ داده است که هواداران استقلال امروز برای اعتراض به عملکرد این تیم و کادرفنی، اقدام به برگزاری تجمع در محل تمرین این تیم کرده بودند و به نظر می رسد فکری برای جلوگیری از مواجهه با هواداران، محل تمرین را تغییر داده است.

به هر حال استقلال باید در تاریخ ۱۱ یا ۱۲ اسفند در زمین چمن مصنوعی رفسنجان به مصاف مس برود و انجام تمرین روی چمن مصنوعی منطقی است.

[ad_2]

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=393599