دارندگان سهام عدالت از امروز می‌توانند کارت اعتباری بگیرند

  • کد خبر : 389838
  • 26 بهمن 1399 - 1:00
دارندگان سهام عدالت از امروز می‌توانند کارت اعتباری بگیرند

 

 

 

 

 

 

دارندگان سهام عدالت از امروز می‌توانند کارت اعتباری بگیرند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، موسوی، مقام مسئول در نظام بانکی در نشست خبری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بانک ملی پرداخت تسهیلات به دارندگان سهام عدالت را آغاز کرده و اخیراً بعد از گذشت چندماه، از امروز آمادگی وجود دارد که بر بستر غیرحضوری در بانک ملی، تسهیلات برای دارندگان سهام عدالت پرداخت شود.

وی افزود: مردم برای دریافت این تسهیلات نیاز به مراجعه به شعب این بانک ندارند و متقاضیان صرفاً با ارسال مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی خود در سامانه طراحی شده، می‌توانند درخواست خود را ارسال کرده و در کمترین زمان ممکن و پس از دو تا سه روز کاری، کارت اعتباری خود را دریافت کنند.

نتیجه تصویری برای دارندگان سهام عدالت از امروز می‌توانند کارت اعتباری بگیرند


>>>بیشتر بخوانید

زمان پرداخت سود سال ۹۸ سهام عدالت

 


 

مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات

موسوی گفت: مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۳ ساله است و هیچ‌گونه مدرک یا ضامنی غیر از موارد اعلام شده (مدارک هویتی)، نیاز نیست و سهام عدالت ضامن این وام خواهد شد.

وی گفت: متقاضیان اگر در بازده زمانی یک ماهه تسهیلات دریافتی را باز پس دهند، هیچ‌گونه کارمزد و یا هزینه‌ای از آنها دریافت نخواهد شد.

وی گفت: حسب دستورالعمل‌ها، کارت اعتباری برای دارندگان سهام  ارائه خواهد شد و این کارت برای همه دارندگان سهام  از امروز آماده است و همه اقدامات نیز انجام شده است.

 

با اخبار نیوز همراه باشید…

مشمولان سهام عدالت برای دریافت کارت اعتباری ثبت نام کنند

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=389838

ثبت نظر

-