توصیه های انتخاباتی سعید جلیلی /باید دست به عمل جبهه‌ای بزنیم

  • کد خبر : 3865
  • 24 بهمن 1398 - 3:58

به گزارش نیوز به نقل از تسنیم ،سعید جلیلی، امشب در دیدار با جوانان مشهدی در مسجد امام صادق (ع) گفت: باید افراد باصلاحیت در جامعه فعال باشند و سایرین نیز باید در رأی خود دقت کنند. برای درمان یک بیماری باید ابتدا در ارتباط با بیماری اطلاع داشته باشیم و پس از آن راه علاج آن را بیابیم، برای درمان قلب کسی به چشم پزشک مراجعه نمی‌کند، در ایام انتخابات برای انتخاب صحیح باید ابتدا بدانیم که خود چه چیزی می‌خواهیم و به دنبال چه چیزی هستیم.

عضو مجموع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروزه در جامعه در صحبت با آحاد مردم مشکلاتی مطرح می‌شود که برطرف سازی آنها نیاز به برنامه ریزی مطلوب و مفید است، به عنوان مثال مشکلات برخی از افراد به عدم اشتغال فرزندان برمی‌گردد و جامعه باید به برطرف‌سازی آنها کمک کند، البته مسائل و مشکلات عموم تنها در حوزه اقتصادی نیست.

جلیلی تصریح کرد: انتخاب ما باید در راستای برطرف سازی مسائل مورد اهمیت‌مان باشد، البته باید انتخاب‌های مهم‌تر در اولویت ذهن ما قرار گیرد، چرا که در صورت برطرف شدن موضوعات مهم به تبع سایر موضوعات نیز مرتفع می‌شوند، البته باید در فاصله انتخاب یک فرد تا نفر بعدی مسائل حائز اهمیت در نظر گرفته شود.

عضو مجموع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: در این صورت می‌توان ابداعات ناب و مطلوبی داشت، افراد منتخب باید مطالعه کافی داشته باشند، علاوه بر مطالعه لایحه‌ها و قوانین مختلف باید ظرافت آنها را در نظر گیرد و برخی را چندین مرتبه بخواند، کسی که نمی‌تواند لایحه‌ها را حتی یک مرتبه مطالعه کند صلاحیت انتخاب را ندارد.

وی اظهار داشت: غربی‌ها می‌خواهند ملت ایران را از پای در بیاورند اما ملت ایران همیشه با حضور و انتخاب دقیق خود دشمنان را از اهداف خود دور می‌کنند، باید دست به عمل جبهه‌ای بزنیم، هر فرد نمی‌تواند هر زمان دو کار را انجام دهد و باید همگی پای کار باشیم تا بتوانیم به موفقیت دست یابیم.

جلیلی خاطرنشان کرد: در فاصله میان دو انتخابات باید همگی سعی بر شناخت مسائل و راه‌حل‌ها داشته باشند، باید با آگاهی به هرکسی رأی دهیم و بدانیم در صورت انتخاب شدن فرد شرایط تغییر می‌یابد، به فرموده مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، ما در گام نخست در کنار خوبی‌ها ایرادی نیز داشته‌ایم، ما رتبه نخست را در عدم استفاده صحیح از موقعیت‌ها داریم.

وی عنوان کرد: انتخابات فرصت بسیار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم می‌توانند نفع خود را انتخاب کنند، پس از انتخابات نیز باید مردم فعال باشند و برای هدایت بهتر جامعه به سمت و سوی مناسب کمک کنند، انتخاب مردم باید مجلسی را تشکیل دهد که اولویت‌ها را بشناسد و دنبال کند تا محقق شوند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=3865

ثبت نظر

-