اینستاگرام فارسی؛ تولد بهاره‌ی همیشه لاکچری

  • کد خبر : 386437
  • 16 بهمن 1399 - 2:24
اینستاگرام فارسی؛ تولد بهاره‌ی همیشه لاکچری

برترین‌ها: این مطلب گزیده‌ای‌ست از رفتار سلبریتی‌های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته.

جنجالی هفته…

چند روز پیش علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما در گفتگو با سینمادیلی درباره‌ی عادل فردوسی‌پور و جدایی‌اش از این شبکه گفت که حواشی زیادی در پی داشت. او در صحبت‌هایش گفت: «کار داشت از مدارش خارج می‌شد و باعث می‌شد صداوسیما از هم بپاشد»! در جایی دیگر هم گفت: «ایشان مظلوم نمایی می‌کنند. ایشان کارمند رسمی صداوسیما هستند و یک میلیارد تومان هم مطالبات به او داده‌ایم.» و حرف‌های تقریبا تند دیگری هم زد که باعث شد تعدادی از سلبریتی‌ها به این قضیه واکنش نشان دهند. مثلا آزاده نامداری با گذاشتن این پست و کپشن به حمایت از فردوسی‌پور پرداخت و گفت: «سال‌های اقتدار تلویزیون، دوران دانشگاه ما بود و ده یازده سالگی شما»!

پست بعدی که شاید برایتان جنجالی باشد، واکنش خصمانه‌ی هانیه توسلی به اتاق‌های لاکچری برای زایمان در روز ۹/۹/۹۹ بود. او ویدیویی که پرستار بیمارستان در آن به معرفی اتاق‌های لاکچری و تزئینات چند میلیونی اشاره می‌کرد را در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشت و متنی بلند بالایی هم نوشت. خوب خانم توسلی جان بعضی‌ها پول زیاد دارند مثل من و شما نیستند که بالاخره پولشان را باید به طریقی خرج کنند دیگر! شما حرص نخورید و جلوی تهوعتان را بگیرید!

اینستاگرام فارسی


افسوس هفته…

لیندا کیانی با انتشار این پست که با کنار هم قرار دادن عکس‌های عزیزان از دست رفته در این چند وقت، درست شده، به همه یادآوری کرد که در این چند وقت چه بر ما گذشته! امید داریم که روز‌های خوب در راه باشند.

اینستاگرام فارسی


تولدت مبارک هفته…

امسال تولد بهاره رهنما مصادف شده بود با تاریخ جنجالی ۹/۹/۹۹. برای همین هم با حا‌ج‌آقا ساعت ۹:۹:۹ از خواب بیدار شدند تا لحظه‌ی خاص زندگی‌شان را ثبت کنند. بهاره رهنما به چرخش کره زمین و لحظه‌ی خاص این ثانیه و دقیقه و ساعت اشاره کرده. بله دقیقا همان لحظه‌ای که ما و شما در خواب ناز بودیم!

اینستاگرام فارسی

پندار اکبری با انتشار این پست از تولدش خبر داد و برای ایام قدیم و همراهان قدیمی ابراز دلتنگی کرد.

اینستاگرام فارسی

این هفته تولد هومن سیدی هم بود و فرشته حسینی که از گرفتن نقش لیلا در سریال «قورباغه» به کارگردانی همون سیدی به شدت راضی و خوشحال است این پست را گذاشته و به تمجید و تحسین آقای کارگردان پرداخته است.

اینستاگرام فارسی

این هفته مهدی قائدی هم ۲۲ ساله شد.

اینستاگرام فارسی


من چقدر جذابم هفته…

اگر که این عکس برای امسال باشد که نشان می‌دهد خانم بازیگر بدون در نظر گرفتن شرایط قرنطینه به سفر رفته‌اند و عکس‌های هنری با برف گرفته‌اند!

اینستاگرام فارسی

به نظر شما سیاوش خیرابی با این قصد به رخ کشیدن چه چیزی را داشته؟

۱. من با همین مو‌ها و ریش‌ها هم خیلی خوشتیپ و جذابم.

۲. حیاط خانه‌ی ما حیاط چیزی از حیاط کاخ سهدآباد ندارد!

۳. من خیلی موارد بهداشتی را رعایت می‌کنم و ۹ ماه است که حتی تا حیاط هم نیامده‌ام!

اینستاگرام فارسی

احسان کرمی این عکس را منتشر کرده و نوشته که سیگاری نیست و فقط ژست سیگار کشیدن را دوست دارد! حتی فرق سیگار برگ و مارلبرو را نمی‌داند، ولی گاهی سیگار برگ می‌خرد و در کشو نگه می‌دارد. ما که نفهمیدیم چه شد! خودش می‌داند و ریه‌هایش!

اینستاگرام فارسی

هنرمندان عزیز خودشان می‌دانند که این ماسک‌های لاکچری در مقابل کرونا نقش هویج را ایفا می‌کنند به همین دلیل زیر آن ماسک سه‌لایه می‌زنند، ولی‌ای کاش خانم طباطبایی قبل از عکس گرفتن ماسک خود را در آینه می‌دید تا این گونه تیپش را به هم نریزد!

اینستاگرام فارسی


ما چقدر خوشبختیم هفته…

فاطمه هاشمی و همسر جان دوسال پیش یهویی!

اینستاگرام فارسی

عکسی از سپهر حیدری و ملکه که با وجود بسته بودن رستوران‌ها در این دوران، احتمالاعکسی قدیمی است.

اینستاگرام فارسی

زوج خوشبخت بعدی سوگل طهماسبی و همسر جان هستند. خانم طهماسبی با این پست، اولین سالگرد ازدواجشان را تبریک گفته، ولی هنوز از همسرش رونمایی نکرده و می‌ترسد که چشمش بزنند!

اینستاگرام فارسی


یادش بخیر هفته…

عکسی قدیمی از پشت صحنه فیلم سینمایی «یکی از ما دو نفر» که السا فیروزآذر به اشتراک گذاشته، ولی بهرام رادان افتخار عکس به جمع حاضر نداده!

اینستاگرام فارسی


کوچولو‌های هفته…

آرزو افشار و پارمیدای یکسال‌ونیمه‌اش با خنده‌هایی از ته دل که در این روز‌ها آرزوی همه‌ی ما است.

اینستاگرام فارسی

البته انجام دادن هر گونه کاری به خواسته‌های گوشگله‌های پدر هم خوب نیست و امکان دارد در آینده به ضررتان تمام شود آقای هادی!

اینستاگرام فارسی

شیلا خداداد لحظاتی بعد از منفی شدن جواب تست کووید ۱۹ خود!

اینستاگرام فارسی


حکیمانه هفته…

بله درست است. قهرمان زندگی خودت باش و با کمربند قهرمانی افراد دیگر ژست قهرمانی نگیر!

اینستاگرام فارسی

درباره‌ی وقایع و حواشی اخیر چاره‌ای جز سکوت هم نداشتی شجاع جان!

اینستاگرام فارسی

بیایید همگی به پیشنهاد رضا شفیعی‌جم عمل کنیم و و در این روز‌های قرنطینه هر روز چند دقیقه‌ای به آسمان خیره شویم. شاید حالمان خوب شد.

اینستاگرام فارسی


رفیقانه‌طوری هفته…

علی آقا پروین در کنار همسر و دخترشان در حال ورزش‌کردن در خانه.

اینستاگرام فارسی

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=386437

ثبت نظر

-