شلیــک مرد خشمگین به وکیل، موکل و شاهد پرونده

  • کد خبر : 386211
  • 16 بهمن 1399 - 0:42
شلیــک مرد خشمگین به وکیل، موکل و شاهد پرونده
به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران، شهرام کرمی، دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در این باره گفت: «صبح سه‌شنبه ۱۴ بهمن، زنی به دلیل اختلاف با همسرش به همراه وکیل و شاهد خود به یکی از شعب دادگاه‌های دادگستری استان مراجعه کرد.
پس از پایان دادگاه، زن به همراه وکیل و شاهد خود به دفتر وکیلش در خیابان بنت الهدی مراجعه کرده بود که در این هنگام شوهرش با استفاده از یک قبضه کلت کمری به سمت آن‌ها شلیک کرد.»


مرد مسلح در این تیراندازی نخست برادر همسرش را که شاهد پرونده نیز بود به قتل رساند و زن جوان و وکیلش نیز مجروح شدند، اما پس از انتقال به بیمارستان هر دو نفر جان باختند.
به محض وقوع این حادثه، ضابطین دستگاه قضایی و بازپرس ویژه قتل استان در محل حاضر شدند و قاتل را دستگیر کردند که اکنون در بازداشت است.
کرمی همچنین افزود: باتوجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی در پی وقوع این حادثه دستور رسیدگی فوری و ویژه را صادر کردیم و در اسرع وقت به این پرونده رسیدگی می‌شود.
پس از این حادثه که منجر به قتل وکیل پریوش ظفری در حوزه کانون وکلای دادگستری دراستان کرمانشاه شد هیات رئیسه اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران در بیانیه‌ای این اقدام خشونت آمیز را محکوم کرد و از دادستان کرمانشاه خواست تا برای اجرای عدالت و برخورد با هنجار شکنی و خشونت این پرونده را پیگیری کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=386211

ثبت نظر

-